Jaki kod promocyjny można wykorzystać przy rejestracji u bukmachera STS? Dowiedz się, jaki bonus jest obecnie aktywny i co dokładnie trzeba zrobić, by go odebrać!

Jaki kod promocyjny wpisać w STS?
Jaki kod promocyjny wpisać w STS?

STS rejestracja w internecie

Od pewnego czasu dostępne jest tak zwanego konto tymczasowe STS. Dzięki niemu możemy obstawiać mecze od razu po rejestracji profilu, to jest bez konieczności weryfikacji danych.

Każdy nowy gracz ma prawo do tego, by odebrać w STS bonus powitalny w wysokości 100% pierwszej wpłaty. Maksymalnie można dzięki tej ofercie zdobyć 1000 PLN.

bonus bez depozytu za darmo
Polski bukmacher STS – bonus 29 PLN bez depozytu

To jednak jeszcze nie wszystko, bowiem przy rejestracji można wpisać kod promocyjny STS, a tym samym zapewnić sobie bonus bez depozytu 29 PLN!

STS bonus bez depozytu

Nie musisz spełniać żadnych szczególnych warunków. Tak naprawdę chodzi tylko o to, byś wpisał w odpowiednie miejsce słówko bonusowe, jakie jest obecnie aktywne. Rozejrzyj się na naszej stronie, a bez najmniejszego problemu znajdziesz odpowiedni kod!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Rejestracja STS jest banalnie prosta i to bez względu na nasze doświadczenie z bukmacherką. Możesz obejrzeć to wideo i przekonać się o tym na własne oczy:

Obstawianie w STS przez internet jest możliwe jedynie z kontem gracza. Nie można postawić żadnego kuponu online, jeśli nie wykona się uprzednio odpowiedniej rejestracji.

Bez względu na to, jakie ligi obstawiasz – STS co weekend daje 50.000 PLN w specjalnym konkursie. Już teraz możesz dowiedzieć się, o co chodzi w tej akcji!


Polski bukmacher STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0