Firma bukmacherska Totolotek znana jest z organizowania wielu promocji z freebetami dla graczy. W jaki sposób można korzystać z tego typu ofert specjalnych?

Bukmacher Totolotek. Jak odbierać freebety?
Bukmacher Totolotek. Jak odbierać freebety?

Warto na bieżąco śledzić wszelkie informacje na temat pojawiających się promocji bukmacherskich. Totolotek bonus powitalny od dawna zawiera 20 PLN bez depozytu, ale to przecież nie jedyna premia, jaką można uzyskać na tej stronie internetowej.

Zazwyczaj freebety na mecze przyznawane są w Totolotku w środy oraz przy okazji ważnych wydarzeń sportowych, takich jak szlagier znanej ligi piłkarskiej czy finał Wielkiego Szlema.

Na czym polegają freebety? To Zakłady Bez Ryzyka w formie bonusu. Ich wartość zależy od zagranej przez nas stawki – zazwyczaj jest to 25% jej sumy, czyli na przykład 50 PLN przy kuponie zagranym za 200 PLN.

Jeżeli lubicie korzystać z ofert specjalnych na obstawianie, Totolotek to dla was naprawdę dobry bukmacher, którego powinniście obdarzyć szczególnym zainteresowaniem. Na łamach naszego portalu znajdziecie sporo informacji, jakie z pewnością będą was ciekawiły.

Przypominamy, że freebety są udostępniane tylko w przypadku gry online. Kupony stawiane w punktach stacjonarnych nie wliczają się do 99% wszystkich promocji i nic nie wskazuje na to, by ten stan rzeczy miał w najbliższym czasie ulec jakimś zmianom.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0