W każdy wtorek, środę i czwartek, w których rozgrywane są mecze europejskich pucharów, bukmacher Totolotek organizuje ofertę o nazwie Gram Grubo. Na czym ona polega i w jaki sposób z niej skorzystać?

Gram Grubo Europejskie Puchary. Co to takiego?
Gram Grubo Europejskie Puchary. Co to takiego?

Firma bukmacherska Totolotek organizuje dni z większymi wygranymi znacznie częściej, niż konkurencja. Trzeba jednak pamiętać, kiedy dokładnie konkretna oferta jest dostępna i aktywna.

Jeżeli chodzi o mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy, promocja Gram Grubo dostępna jest tylko we wtorki, środy i czwartki, kiedy rozgrywane są te turnieje. W ramach promocji można otrzymać 14% wygranych więcej, dzięki czemu nie tylko nie płacimy podatku od wniesionej stawki, ale jeszcze zarabiamy ekstra gotówkę!

Jaki warunki musi spełniać kupon, by promocja Gram Grubo została aktywowana? Oto wszystkie najważniejsze punkty:

  • kupon prosty Toto-Mix lub Live
  • min. stawka 20 PLN
  • min. jedno zdarzenie na kuponie dotyczące odpowiednio LM (wtorki i środy) lub LE (czwartki)
  • min. kurs całkowity 2.00

Jeżeli tego typu akcje wyjątkowo cię interesują, możesz już teraz sprawdzić, jak obstawiać mecze bez podatku w każdy piątek! Wszystko to, rzecz jasna, zupełnie legalnie, tak jak przystało na firmę z licencją Ministerstwa Finansów.

Pamiętaj, że masz prawo do skorzystania z promocji każdego dnia jej obowiązywania. Organizator nie nakłada w tej kwestii żadnych limitów na konta!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0