Podczas zakładania konta u bukmachera online bardzo często mamy możliwość wpisania kodu promocyjnego. Czy warto z tej opcji korzystać – jakie są jej największe wady i zalety? 

Warto wpisać kod promocyjny u bukmachera?
Warto wpisać kod promocyjny u bukmachera?

Oferty specjalne dla osób posiadających specjalne hasła to żadna nowość. W Polsce jest to coraz popularny sposób na wynagradzanie nowych graczy. Obecnie dość znany jest Forbet kod promocyjny, ale nikt nie mówi, że dla was nie będzie lepszą opcją promocja powitalna w innej firmie.

Załóżmy już, że w wasze oko wpadł dobry bukmacher i posiadacie wspomniany kod bonusowy. Niektórzy wpiszą go „na oślep” i nie będą się w ogóle zastanawiać, natomiast inni – ci bardziej ostrożni – pomyślą, czy aby na pewno taki ruch jest dla niego korzystny.

I w tym momencie dochodzimy do sedna. Czy kod promocyjny to dobre rozwiązanie? Absolutnie tak! Nie ponosimy żadnych kosztów za to, że z niego skorzystamy, a odbierając bonus powitalny, otrzymamy więcej, niż standardowi gracze.

Początkujący często nie są świadomi tego, że bonusowe hasło może być wpisane tylko przy rejestracji. Oznacza to, iż w razie rezygnacji przy wypełnianiu formularza nie będziemy mogli w późniejszym czasie zmienić swojej decyzji!

Jeżeli nie przypadł wam do gustu Forbet, być może zainteresuje was kod promocyjny LV BET? Z dnia na dzień zyskuje on sporo na popularności – jak myślicie, dzieje się tak bez żadnego powodu? Oczywiście, że nie! 😉


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0