Bukmacher Milenium z okazji mundialu w Rosji ma dla swoich klientów konkurs, w którym można zdobyć atrakcyjne nagrody pieniężne oraz nowoczesne gadżety elektroniczne!

Liga typerów z nagrodami. Bukmacher Milenium
Liga typerów z nagrodami. Bukmacher Milenium

MŚ 2018 ruszają już 14 czerwca, ale promocja w Milenium Zakłady Bukmacherskie rozpoczęła się znacznie wcześniej! Każda osoba posiadająca konto u tego bukmachera może skorzystać z okazji i walczyć o cenne nagrody! Jak to zrobić? Oto bardzo prosta instrukcja:

  • Ranking główny – liczona jest w nim cała aktywność uczestników podczas promocji. Do zdobycia jest 150 nagród, z czego najwyższa to aż 10.000 PLN!
  • Kupon dnia – nagroda dla osoby, która postawi danego dnia kupon z najwyższym kursem ogólnym. Premia to 100 PLN!
  • Najskuteczniejszy typer – tabela przygotowana dla tych, którzy stawiają przede wszystkim na liczbę trafionych zdarzeń. Do zdobycia w tym rankingu są najnowsze konsole Xbox One X!
  • Najefektywniejszy typer – Im więcej zdarzeń o jak najwyższym kursie, tym lepiej. Do zdobycia są tablety iPad marki Apple!

Oferta kończy się wraz z zakończeniem imprezy Mundial 2018, czyli dokładnie 15 lipca. Przypominamy, że może wziąć w niej udział tylko i wyłącznie posiadacz konta na stronie www.Milenium.pl! Rejestracja jest darmowa i odbywa się przez internet. Wszystko trwa dosłownie kilka minut!

Podczas rejestracji warto podać Milenium kod bonusowyBETONLINE„, który upoważnia do otrzymania korzystniejszej oferty na start!

Milenium konkurs typerski
Milenium konkurs typerski

Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0