Każda osoba zarejestrowana w Forbet może do 11 lutego walczyć z innymi typerami o nagrody pieniężne i rzeczowe. Do zdobycia jest nawet 10.000 PLN w gotówce!

Wirtualne Sporty Forbet i konkurs z nagrodą 10.000 PLN!
Wirtualne Sporty Forbet i konkurs z nagrodą 10.000 PLN!

Liga typerów na Wirtualne Sporty

Promocja obowiązuje tylko i wyłącznie na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej. Oznacza to, że nie zalicza się w niej aktywność w punktach naziemnych Forbet.

Im więcej zdarzeń z Wirtualnych Sportów zagrasz w jednym kuponie, tym pokaźniejszą liczbę punktów rankingowych otrzymasz. Aby porównać swój dorobek z osiągnięciami innych graczy, wystarczy, że zerkniesz do oficjalnego rankingu promocji.

Klasyfikacja generalna turnieju typerskiego jest aktualizowana raz dziennie. Jak na tak długoterminową ofertę jest to naprawdę ogromna zaleta, ponieważ możemy dość często sprawdzać, jak idzie nam na tle innych oraz jaką mamy stratę bądź przewagę nad konkretnymi uczestnikami.

Forbet bonus powitalny. Kod promocyjny 2019

Jeżeli jeszcze nie jesteś osobą zarejestrowaną u opisywanego bukmachera, a chciałbyś wziąć udział w promocji na Wirtualne Sporty, wystarczy, że do końca oferty założysz profil gracza. Pamiętaj, że przez określony czas można wykorzystać Forbet kod promocyjny 2019!

W promocji bierze się pod uwagę tylko kupony zagrane na dowolne Wirtualne Sporty. Zakłady na tradycyjne dyscypliny w ogóle nie kwalifikują się do konkursu.

Zabawa trwa do 11 lutego. To właśnie do tego dnia możesz zbierać punkty, które w późniejszym czasie zamienią się na jedną z przygotowanych nagród.

Forbet ma dla najlepszych 100 typerów upominki w postaci bezprzewodowych głośników JBL, bonusów, smartwatchy Samsung, a także pieniędzy nawet do 10.000 PLN!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0