Każdy, kto lubi obstawianie Premier League i La Liga może w najbliższy weekend odebrać bonus specjalny w wysokości 150 PLN. Na czym polega najnowsza oferta przygotowana przez markę STS?

Obstawianie Premier League i La Liga z bonusem 150 PLN!
Obstawianie Premier League i La Liga z bonusem 150 PLN!

Czas na nowy sezon ligi hiszpańskiej i angielskiej

Pora szykować typy bukmacherskie na mecze ligi hiszpańskiej i włoskiej, bo właśnie w ten weekend (11-13 września) startują Premier League oraz La Liga. Nowy sezon, a faworyci nadal ci sami, jednak walka o mistrzostwo na pewno będzie ciekawa od pierwszej kolejki!

Bukmacher STS na stronie internetowej www.STS.pl ma dla graczy pełną ofertę zakładów na zbliżające się spotkania rozgrywane w ramach europejskich lig piłkarskich. Dodatkowo, tylko do 13 września można zgarnąć u niego nawet 150 PLN ekstra, a to wszystko dzięki jednej wpłacie!

bonus bez depozytu za darmo
Polski bukmacher STS – bonus 29 PLN bez depozytu

Promocja specjalna jest dostępna tylko dla osób, które zapiszą się do niej na stronie internetowej www.STS.pl. Całe zadanie polega na kliknięciu przycisku „Weź udział” w zakładce poświęconej bonusowi.

50% premii dla każdego gracza – nie trzeba skutecznie obstawiać!

Inauguracja sezonu to trudny moment dla typerów, bo zdarzają się niespodzianki, a niektóre zespoły jeszcze nie są w optymalnej formie. Owszem, prawdopodobnie nie wszyscy faworyci sobie poradzą, co nie znaczy, że właśnie teraz nie ma najlepszego momentu na znalezienie naprawdę solidnych kursów na bardzo mocne zespoły.

Na stronie internetowej www.STS.pl można obecnie otrzymać premię 50% od pierwszej wpłaty dokonanej po zapisaniu się do weekendowej promocji. W zależności od tego, ile kto zdeponuje, będzie mógł otrzymać nawet 150 PLN ekstra na obstawianie! Wszystko dostępne jednorazowo – jedynie przy pierwszym dokonanym depozycie.

Nie ma znaczenia czy będziemy skutecznie obstawiać. STS przyznaje premię za zlecenie przelewu na konto typerskie i to przede wszystkim to ma kluczowe znaczenie przy przyznawaniu premii!

Każdy uczestnik promocji może otrzymać bonus dopiero w momencie, gdy postawi kupon za co najmniej 50 PLN, w którym zawrze minimum jeden typ na ligę angielską bądź hiszpańską (La Liga). Kurs zdarzenia kwalifikacyjnego musi wynosić 1.85 lub więcej.

Obstawianie meczów w STS
Obstawianie meczów w STS

Kasa na obstawianie, a dla nowych graczy nawet bonus bez depozytu!

Środki z weekendowej akcji dodane zostaną do odpowiednich kont do końca 16 września. A jeżeli jeszcze ktoś nie jest zarejestrowany w STS, może zmienić to na stronie www.STS.pl i tym samym zyskać aż trzy prezenty specjalne, w tym bonus bez depozytu!

Pakiet powitalny w STS jest dostępny z kodem promocyjnymBETONLINE” i zawiera następujące upominki:

  • 29 PLN bez depozytu
  • 100% do 1200 PLN za pierwszą wpłatę na konto
  • 20 PLN do wykorzystania w STS Betgames

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0