Counter Strike: Global Offensive to gra internetowa, której z pewnością nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. W jaki sposób można zacząć zabawę w obstawianie tej strzelanki? Sprawdźcie sami!

Jak zacząć obstawianie CS:GO przez internet?
Jak zacząć obstawianie CS:GO przez internet?

E-sport rozwija się z każdym dniem, dlatego nic dziwnego, że w ofercie bukmacherów nadal pojawiają się kursy na spotkania rozgrywane w ramach przeróżnych turniejów gamingowych.

Wiele osób początkujących zastanawia się, gdzie obstawiać CS:GO. Stron, które na to pozwalają, jest w Polsce bardzo wiele, ale trzeba pamiętać o tym, że należy wybierać tylko te, co posiadają odpowiednie licencje Ministerstwa Finansów. Decydując się na grę w nielegalnych podmiotach, narażamy się na wiele nieprzyjemności prawnych.

Jak zacząć obstawianie CS:GO przez internet? Przede wszystkim należy założyć konto u bukmachera. Taki proces jest szybki i darmowy. Dostępny tylko i wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 lat! Sporą ofertą na CS’a i nie tylko może pochwalić się chociażby www.eFortuna.pl i to tę stronę polecamy na dobry początek typowania meczów e-sportowych!

Typowanie meczy CS:GO
Typowanie meczy CS:GO

Istotne jest także, by znać się chociaż trochę na grze, którą planujemy obstawiać. Trudno sobie wyobrazić sytuację, że ktoś typuje zwycięzcę turnieju, mimo iż prawie żadnej z ekip nie widział w akcji. Owszem, można bazować jedynie na opiniach ekspertów, ale mimo wszystko warto także mieć trochę własnej wiedzy. Z pewnością nie zaszkodzi, a zdecydowanie może pomóc!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0