Zakłady Bukmacherskie Forbet to ostatnio coraz bardziej rozpoznawalne, a już na pewno jedno z popularniejszych, miejsc do obstawiania meczów w internecie. Jaki kod promocyjny podać przy rejestracji, by odebrać wysoki bonus na start? 

Forbet kod promocyjny. Jak odebrać wysoki bonus?
Forbet kod promocyjny. Jak odebrać wysoki bonus?

Rejestracja w Forbet

W jaki sposób można zostać klientem Forbet, który ma możliwość typowania i obstawiania meczów zarówno przed, jak i w trakcie ich trwania? Wystarczy odwiedzić stronę internetową www.iForBET.pl. Podczas zakładania konta do wypełnienia mamy kilka danych – nasze imię, nazwisko i adres do korespondencji. Bukmacher wymaga także napisania numeru konta bankowego oraz wysłania zdjęć dwóch stron dowodu osobistego bądź paszportu. Czy to normalne? Absolutnie tak, ponieważ każda firma tego typu wymaga weryfikacji od nowego gracza.

Możemy jednak uspokoić – wszystkie dane podawane marce Forbet są całkowicie bezpieczne i nie będą nikomu przekazywane. Bukmacher jest legalny i posiada wszelkie niezbędne koncesje nadawane przez Ministerstwo Finansów. To godne zaufania i jak najbardziej warto o tym pisać na każdym kroku, a szczególnie obecnie, gdy ustawa hazardowa 2017 sprawiła, że gra w nielegalnych podmiotach jest zupełnie nieopłacalna i ryzykowna!

Forbet jaki kod promocyjny podać?

Ostatnią rubryką, jaką wypełniamy przy rejestracji w Forbet, jest „kod promocyjny„. Co to takiego? To specjalne hasło, które upoważnia nas do skorzystania z oferty innej, niż ta, jaka jest dostępna u bukmachera regularnie. Taki przywilej jest jak najbardziej zgodny z prawem i regulaminem Forbet!

Warto przy tym dodać, że Forbet kod promocyjny może być podany tylko jeden raz i to przy zakładaniu konta. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby dobrze zdecydować. Obecnie najczęściej stosowanym przez graczy kodem jest: BETONLINE. Nie bez powodu jest wybierany przez tak dużą rzeszę osób – przekonajcie się sami, jakie ma możliwości!

Forbet mecze na żywo
Forbet mecze na żywo

Bonusy powitalne u bukmacherów 

Bonusy powitalne to żadna nowość, nawet w Polsce, gdzie niektórym wydaje się, że bukmacherka jest jeszcze na stosunkowo niskim poziomie. Aby skorzystać z bonusu, trzeba być nowym graczem. W ten sposób portale do obstawiania meczów zachęcają do skorzystania z ich usług. Każdy ma inne zdanie na temat tego, czy takie bonusy rzeczywiście są warte zachodu. Jedni twierdzą, iż tak, a inni – wręcz przeciwnie. Warto jednak przekonać się o tym osobiście. Premie zawsze są darmowe, a to znaczy, że nie ponosimy żadnych kosztów!

Forbet oferta 2018

W ofercie bukmachera Forbet znajdziecie bardzo wiele dyscyplin sportowych. Jest tutaj piłka nożna, tenis, siatkówka czy żużel, ale nie brakuje również zakładów na Darty czy e-sport. Interfejs portalu dostępny jest całkowicie po polsku. Dostęp do niego można uzyskać nie tylko poprzez stronę internetową, ale także aplikację mobilną stworzoną z myślach o użytkownikach nowoczesnych smartfonów czy tabletów.

Tak jak już wspomnieliśmy, Forbet działa w Polsce legalnie, dzięki czemu wszelkie operacje na koncie gracza mogą być dokonywane zupełnie jawnie. Nie ma konieczności korzystania z innych metod płatności niż rodzime banki. Kto raz sprawdzi, w jak ekspresowy sposób się to wszystko odbywa, ten z pewnością nigdy nie będzie chciał korzystać z innego rodzaju sposobów na wpłatę czy wypłatę środków.

Opinie graczy o Forbet Bukmacher Online

Betmarket w Forbet
Betmarket w Forbet

Forbet na polskim rynku działa od 2016 roku, a więc raczej należy do dość „świeżych” w branży. Czy osoby, które założyły konto u tego bukmachera są z tego faktu zadowolone? Co wymienia się wśród największych wad oraz zalet marki? Sprawdźmy najbardziej dane informacje na ten temat!

Użytkownicy bukmachera Forbet wychwalają go przede wszystkim za sporą ilość promocji okazjonalnych, stronę, która nie sprawia większych problemów nawet początkującym oraz apkę mobilną spełniającą wszystkie niezbędne funkcje. W opisywanym portalu nie brakuje także korzystnych metod płatności, jak karty kredytowe bądź szybkie przelewy.

A co jeśli chodzi o wady? Każdy ma inne potrzeby, dlatego też może niektóre funkcje dostępne w Forbet traktować gorzej, niż pozostałe osoby. Jeżeli jeszcze nigdy nie mieliście do czynienia z tym bukmacherem, załóżcie konto i sprawdźcie, co takiego dokładnie ma do zaoferowania. Sprawdzenie konkretnych opcji w praktyce to zazwyczaj najlepsza metoda na poznanie danej strony od A do Z.

Kto może obstawiać mecze u bukmachera? 

Wbrew powszechnej opinii, obstawianie meczów u bukmachera nie jest niezgodne z prawem. Jest jednak jedno „ale” – korzystać z konkretnego portalu może jedynie uprawniona do tego osoba. Kto to taki w przypadku naszego rodzimego „podwórka”? Przede wszystkim obywatel naszego kraju, który ma ukończone 18 lat! W przypadku bukmachera internetowego wymagane jest także posiadanie konta bankowego w polskiej instytucji finansowej, ale na szczęście w dzisiejszych czasach nie jest to żaden problem, gdyż założenie podstawowego e-konta zajmuje kilka minut.

Obstawianie Forbet 2018
Obstawianie Forbet 2018

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0