Zakłady Bukmacherskie LV BET nawiązały współpracę z Zagłębiem Sosnowiec. Gracze mogą od teraz otrzymać 50 PLN za posiadanie karnetu na mecze tej drużyny!

LV BET i 50 PLN za karnet na Zagłębie Sosnowiec!
LV BET i 50 PLN za karnet na Zagłębie Sosnowiec!

Aby skorzystać z oferty, gracz musi być zarejestrowany na oficjalnej stronie LV BET. Aby to zrobić, wystarczy wypełnić krótki formularz rejestracyjny, podając kod promocyjny „BETONLINE„.

Punkty stacjonarne bukmachera nie są brane pod uwagę w tej ofercie, co oznacza, że dodatkowe środki można otrzymać jedynie online. Do zgarnięcia premii wystarcza obustronne zdjęcie karnetu i wysłanie go na adres e-mail organizatora akcji.

Każdy z graczy ma prawo do odebrania jednego bonusu na jeden karnet. Dane z wejściówki muszą być zgodne z tymi, jakie podane zostały przez konkretną osobę podczas zakładania konta bukmacherskiego. Oznacza to, iż nie można otrzymać prezentu na coś, co należy do członka naszej rodziny itp.

LV BET to firma z branży bukmacherskiej, która działa niezwykle aktywnie jeśli chodzi o sponsoring. Współpracuje z wieloma klubami piłkarskimi i nie tylko, a także pomaga w organizacji wielu imprez sportowych.

bukmacher lvbet

Pieniądze z tej promocji trzeba obrócić czterokrotnie przed zleceniem wypłaty. Więcej na ten temat można przeczytać w oficjalnym regulaminie, który bez najmniejszego problemu można znaleźć na stronie bukmachera.

Oczywiście, liczą się tylko karnety na sezon 2018/19. Bukmacher jeszcze nie podjął decyzji, czy w kolejnych latach również zorganizuje podobną akcję.


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0