Każda promocja bukmacherska z bonusami wiąże się z koniecznością dokonywania obrotu. Gdzie robi się to najłatwiej, a co za tym idzie – najlepiej? Sprawdźmy!

U jakiego bukmachera najłatwiej obrócić bonus?
U jakiego bukmachera najłatwiej obrócić bonus?

Obrót u bukmachera to jedna z pierwszych definicji, jakich uczy się początkujący typer. Kiedy dokonujemy rejestracji po raz pierwszy, wydaje nam się, że wszystko dostaniemy za darmo. I po części tak jest, ale otrzymanego bonusu nie możemy wypłacić, dopóki go nie postawimy odpowiednią ilość razy. I w tym miejscu dochodzimy do tego, czym jest obrót i gdzie najlepiej go obracać.

Warunki obrotów lubią się zmieniać w zależności od promocji, dlatego trudno stworzyć uniwersalną listę najlepszych stron w tej kwestii. Na szczęście, większość bukmacherów działa na rynku już na tyle długo, że pozwolili się poznać graczom i znacznie łatwiej stwierdzić, gdzie obrót jest najmniej wymagający.

Dobrego bukmachera można poznać, między innymi, po tym, jakie organizuje promocje i czy ich regulamin jest korzystny dla gracza. Im prostsze i bardziej zrozumiałe zasady, tym lepiej, bo przecież nikt z nas nie lubi czuć się jak na tureckim kazaniu. Jakby na to nie patrzeć, formalny bełkot w różnego rodzaju umowach jest dzisiaj na porządku dziennym. Na szczęście, jeszcze istnieją wyjątki.

Poniżej przedstawiamy listę firm, które zazwyczaj oferują ciekawe oferty powitalne i nie tylko. Oczywiście, jedna promocja może znacząco różnić się od innych także pod względem obrotu. Generalnie można jednak założyć, iż im większy bonus powitalny za darmo, tym trudniej go przelać na konto bankowe. W końcu serwisy bukmacherskie to nie organizacje non-profit.

Jeżeli zastanawiacie się, gdzie założyć konto, by od samego początku zyskać jak najwięcej, dajemy wam kilka przykładów. Pamiętajcie o tym, że promocje się zmieniają i to, co w danym dniu jest najlepsze na rynku, za chwilę może znaleźć się na samiutkim końcu listy najciekawszych i najbardziej godnych uwagi.

Gdzie najłatwiej obrócić bonus bukmacherski:

Lista niektórym może wydawać się podejrzenia mała. Wydaje nam się jednak, iż przesadnie pokaźne zestawienie byłoby w tym przypadku znacznie bardziej dziwne. Ostateczny wybór i tak przecież zależy od was!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0