Zakłady Bukmacherskie Totolotek dla swoich nowych klientów mają przygotowany freebet w wysokości 20 PLN. W jaki sposób można go odebrać?

Totolotek freebet. Jak odebrać 20 PLN?
Totolotek freebet. Jak odebrać 20 PLN?

W ramach aktualnej oferty specjalnej każda osoba, która dokona rejestracji na stronie internetowej Totolotek, ma prawo do odebrania dwóch bonusów na start:

  • Premia za pierwszy depozyt do 1000 PLN
  • Zakład Bez Ryzyka 20 PLN, czyli wspomniany już freebet.

Co oczywiste, bonus za wpłatę można otrzymać dopiero za przelaniu środków pieniężnych na profil u bukmachera. Jeżeli chodzi o freebet to jest on dostępny za darmo! Wystarczy po prostu zarejestrować się wypełniając formularz rejestracyjny oraz aktywować konto.

Gracze dopiero co zarejestrowani w Totolotku otrzymają 20 PLN, które mogą wykorzystać na obstawianie dowolnego wydarzenia sportowego o kursie wynoszącym minimum 2,00. W przypadku kilku zdarzeń na kuponie, przynajmniej jeden musi mieć taką wartość.

Totolotek bonus powitalny to jedna z najdłużej działających promocji na polskim rynku. Chwali ją sobie bardzo wiele osób, a fakt, iż jest stosunkowo prosta w obrocie tylko dodaje jej odpowiedniej wartości.

Totolotek bukmacher online

Przypominamy, że freebet 20 PLN dostępny jest tylko dla nowych graczy. Na jedno konto można zdobyć maksymalnie jeden zakład bez ryzyka. Biorąc pod uwagę, jak długo Totolotek działa na rynku, śmiało można stwierdzić, iż jest to dobry bukmacher. Możecie dać mu szansę w każdej chwili i sprawdzić, co dokładnie oferuje.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0