Przygotowany przez markę Betfan freebet to obecnie jeden z najpopularniejszych bonusów w Polsce. Ten Zakład Bez Ryzyka odbiera się jednak w specjalny sposób – dobrze jest wiedzieć, na czym dokładnie on polega!

Betfan freebet. Zakład Bez Ryzyka - jak go odebrać?
Betfan freebet. Zakład Bez Ryzyka – jak go odebrać?

Betfan freebet dla każdego

Zakłady na polskim rynku nie należą do najstarszych, ale i tak mogą pochwalić się sporą liczbą zadowolonych klientów. Istotne jest przy tym to, że już na start można w tym portalu odebrać nawet 3000 złotych, a do tego freebet specjalny w wysokości 50 zł.

Na czym dokładnie polega oferta, jaką dla graczy przygotował Betfan bukmacher? Warto napisać o niej nieco więcej, niż kilka zdań. To ciekawa promocja, a nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że jej odebranie to nie tylko samo założenie konta.

Co jest potrzebne, by odebrać freebet Betfan? Przede wszystkim wymagane jest zarejestrowanie konta. Nie chodzi jednak o to, by już profil gracza mieć, a dopiero go założyć. Tylko w ten sposób można zgarnąć Zakład Bez Ryzyka.

Betfan Freebet. Odbieranie krok po kroku:

  • Rejestracja konta bukmacherskiego
  • Dokonanie wpłaty
  • Zagranie pierwszego kuponu
  • Gotowe – w razie porażki dostaje się pełny zwrot do 50 zł!
Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Zakład Bez Ryzyka 50 zł

Przy zapisywaniu się do bukmachera potrzebny jest specjalny kod promocyjny. Jego wpisanie jest opcjonalne i właśnie dlatego nie każdy na dzień dobry dostaje tutaj freebet.

Jeżeli gracz nie poda kodu promocyjnego, nie będzie mógł otrzymać premii na dobry początek. A w późniejszym czasie jej odebranie nie jest już możliwe, więc warto tę sprawę bardzo dobrze przemyśleć.

Spełnienie warunków promocji to nic skomplikowanego. Zakład Bez Ryzyka przygotowany został w taki sposób, by poradził sobie z nim nawet ten, kto nie ma zbyt dużego doświadczenia w obstawianiu albo robi to po raz pierwszy w swoim życiu czy po długiej przerwie!

MEGA Pakiet od Betfan
MEGA Pakiet od Betfan

Kod promocyjny Betfan = 50 PLN!

Co musi zawierać kupon, by został zaliczony do akcji promocyjnej dla nowych graczy? Freebet aktywny jest w przypadku, gdy:

  • Zakład zostanie zagrany za min. 20 złotych
  • W kuponie znajdą się przynajmniej 2 zdarzenia
  • Kurs będzie wynosił 2,20 lub więcej

Jak widać, warunki do zagmatwanych nie należą. Nie wydaje się także, by miały być trudne do spełnienia, bo w końcu mówimy tutaj o dość krótkich kuponach, które każdy typer gra przynajmniej raz dziennie albo i częściej!

Czy to wszystko jest aby na pewno legalne? Tak, bo marka Betfan, podobnie jak chociażby najpopularniejszy w naszym kraju STS, posiada licencję Ministerstwa Finansów.

Betfan bonus powitalny

Obstawianie w Betfan
Obstawianie w Betfan

Nowi gracze nie tylko mogą zgarnąć Zakład Bez Ryzyka, ale również bonus powitalny 3000 złotych! To najwyższa premia tego typu, jaką znaleźć można w chwili obecnej na polskim rynku legalnych bukmacherów!

Do bonusu powitalnego, na szczęście, zapisywać się w żaden sposób nie trzeba. Tutaj nie jest też wymagany kod promocyjny. Gracz musi po prostu zarejestrować się, spełnić kilka warunków i odebrać to, co mu się należy!

Szczegóły każdej oferty dostępne są na stronie oficjalnej bukmachera. Warto pamiętać przede wszystkim o jednej rzeczy: większość promocji dostępna jest tylko jeden raz! Warto więc maksymalnie z nich korzystać!


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0