Nowa strona internetowa, to także nowe atrakcje dla nowych graczy. Marka bukmacherska Totolotek obecnie oferuje podwyższony bonus powitalny. Za założenie konta można teraz otrzymać 1000 PLN oraz 20 PLN w formie zupełnie darmowego freebetu!

Totolotek. Bonus  powitalny 1000 PLN i 20 PLN
Totolotek. Bonus powitalny 1000 PLN i 20 PLN

Bonus powitalny w Totolotku

7 czerwca zaprezentowana została nowa strona internetowa Totolotek. Dokładnie w tym samym czasie ogłoszono odświeżoną ofertę dla nowych klientów, która przewiduje dla każdego premię w wysokości 1000 PLN oraz 20 PLN jako Zakład Bez Ryzyka, czyli od pierwszego przegranego kuponu.

Aktualna promocja powitalna dostępna na www.Totolotek.pl!

W ramach powitalnej promocji gracze otrzymują 100% pierwszej wpłaty w formie dodatkowego bonusu. Minimalnie można wpłacić 20 PLN – w takiej sytuacji do wykorzystania otrzymujemy łącznie 40 PLN. Jeżeli chcemy zgarnąć znacznie wyższą premię, wystarczy, iż zdeponujemy 1000 PLN, a wówczas nasz budżet na obstawianie wyniesie 2000 PLN!

sts freebet 27 pln
Darmowy bonus w STS bez depozytu – Kod: BETONLINE

Bonus powitalny Totolotek:

  • 100% od pierwszej wpłaty do 1000 PLN
  • 20 PLN w formie freebetu za pierwszy przegrany kupon
  • Gra bez podatku dla wszystkich klientów!

Otrzymane w promocji środki mogą być wykorzystane na dowolny cel bukmacherski. Po obrocie natomiast każdy gracz otrzymuje prawo do ich wypłacenia oraz przeznaczenia nie tylko na obstawianie meczów!

Bukmacher Totolotek online
Bukmacher Totolotek online

Totolotek bonus bez depozytu

Freebet w Totolotku to swego rodzaju bonus bez depozytu, gdyż nie musimy dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzymać bonusowe środki. W tym przypadku chodzi o 20 PLN, które możemy otrzymać w przypadku, gdy w naszym postawionym kuponie podwinie nam się noga.

Warunki? Tylko jeden – należy aktywować freebet przed postawieniem kuponu, a przynajmniej jedno zdarzenie w nim zawarte musi mieć kurs wynoszący co najmniej 2,00!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0