Przez trzy najbliższe tygodnie będziesz z większym dystansem postrzegał swoje przegrane. Dzięki ofercie specjalnej Forbet dostaniesz szansę na zgarnięcie nawet 700 PLN w formie cashbacku!

Trzy tygodnie ze zwrotem w Forbet!
Trzy tygodnie ze zwrotem w Forbet!

Forbet bonus dla aktywnych

Oferta dostępna jest dla osób, które posiadają konto w Forbet. Terminale tego bukmachera nie są brane pod uwagę, a więc liczy się jedynie gra na stronie internetowej bądź w aplikacji mobilnej.

W ramach promocji do zdobycia jest 5% zwrotu od sumy przegranych odnotowanych w każdym z trzech okresów rozliczeniowych (szczegóły poniżej).

Maksymalnie do zdobycia jest co tydzień 700 PLN, a minimalnie – 20. Wszystkie dodatkowe środki zasilą konta odpowiednich osób w ciągu 48 godzin od zakończenia promocji w danym czasie.

Jak odebrać cashback u bukmachera?

Tygodniowe okresy rozliczenie w promocji wyglądają następująco:

  • 18-24.02.2019 (pierwszy okres rozliczeniowy)
  • 25.02-03.03.2019 (drugi okres rozliczeniowy)
  • 04-10.03.2019 (trzeci okres rozliczeniowy)

Nieważne czy obstawiasz Oscary 2019, mecze piłki nożnej czy może wolisz mniej popularne sporty – zwrot i tak ci się należy i to co tydzień aż do 10 marca 2019!

Uwaga! Do opisywanej promocji musisz się zapisać. Tylko w ten sposób dajesz sobie prawo do zgarnięcia ewentualnego zwrotu. W każdym okresie rozliczeniowym możesz zdobyć maks. 700 PLN.

forbet kod promocyjny
forbet kod promocyjny

Forbet kod promocyjny

Nie jesteś jeszcze graczem bukmachera Forbet? Możesz założyć konto za darmo, a z kodem promocyjnym „BETONLINE” otrzymać nawet 1250 PLN na dobry początek!

Wszystkie zwrócone przez Forbet pieniądze trzeba wykorzystać w ciągu 30 dni od momentu zaksięgowania na koncie.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0