Bukmacher Fortuna na galę KSW 50 przygotował gwarantowane 20 PLN bonusu, które można odebrać tylko i wyłącznie w ciągu jednego dnia! Szczegóły znaleźć można poniżej!

Pewniak MMA. Gwarantowane 20 PLN na KSW 50!
Pewniak MMA. Gwarantowane 20 PLN na KSW 50!

Fortuna pewniak na MMA

W internecie proponowane na galę KSW 50 typy pojawiają się coraz częściej. Wkrótce powinny pojawić się też najnowsze promocje związane z tą imprezą. Akcja Pewniak MMA to jedna z takich propozycji.

Oferta dostępna jest tylko i wyłącznie w dniu 14 września, czyli najbliższą sobotę. To właśnie wtedy zaplanowano początek gali KSW 50. Start już o godzinie 19 i od tego momentu liczy się opisywana promocja.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Warto mieć na uwadze, że promocja na KSW 50 jest dostępna tylko w przypadku zakładów bukmacherskich LIVE. Nie liczy się tutaj obstawianie przed walką, a dopiero w trakcie jej trwania!

KSW 50 promocje i bonusy

Zakład kwalifikacyjny do promocji musi być zagrany za co najmniej 20 złotych i zawierać przynajmniej jeden typ z KSW 50.

Dodatkowe środki z promocji zostaną przyznane na odpowiednie konta do końca 16 września, czyli pierwszego poniedziałku po zakończeniu gali. Nie ma znaczenia czy kupon promocyjny będzie wygrany, czy przegrany.

Bonus Fortuna przekazuje w formie punktów lojalnościowych o wartości 20 złotych. Nie trzeba takiego bonusu obracać, a z kolei może być on wykorzystany na obstawianie w internecie!

Cały czas nowi gracze mogą wykorzystać dostępny na stronie Fortuna kod promocyjny. Brzmi on „BETONLINE” – dla nowych graczy do zdobycia jest nawet ponad 1000 złotych!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0