Legalny bukmacher Fortuna pozwala nowym graczom na zdobycie 20 PLN bez depozytu, a do tego daje 100 PLN w formie Zakładu Bez Ryzyka oraz do 1000 PLN w przypadku pierwszej wpłaty!

Fortuna daje na start 20 PLN bez depozytu!
Fortuna daje na start 20 PLN bez depozytu!

Bonus powitalny Fortuna

Oferta jest dostępna do odwołania. Dotyczy tylko osób, które dokonają rejestracji w trakcie jej trwania i skorzystają przy tym z kodu bonusowego „BETONLINE„.

W ramach najnowszej oferty powitalnej od Fortuny do zdobycia jest przede wszystkim bonus do 1000 PLN za pierwszy depozyt. Zanim jednak otrzymasz go na swoje konto, będziesz mógł wykorzystać 20 PLN bez wpłaty oraz 100 PLN w formie Zakładu Bez Ryzyka.

100 PLN jako freebet to świetny sposób na wypróbowanie możliwości, jakie niesie za sobą bycie klientem Fortuny. W przypadku wygranego kuponu zgarniasz zysk dla siebie, a jeżeli nie uda ci się poprawnie wytypować konkretnych meczów – nie stracisz swoich pieniędzy, a te przyznane przez bukmachera!

Darmowy bonus na obstawianie

Czy bukmacher Fortuna to dobry wybór dla początkujących? Zdecydowanie tak, gdyż jest to jedna z najbardziej znanych firm w naszym kraju, w której znajdziecie bogatą ofertę zakładów oraz ciekawe promocje jak chociażby Happy Hours na Ekstraklasę.

Każdy bonus powitalny może być odebrany przez posiadacza danego konta bukmacherskiego tylko jeden raz. Nie ma w tej kwestii żadnych wyjątków, co określa regulamin oferty dostępny na oficjalnej stronie Fortuna.

Masz już konto u opisywanego buka? W takim razie być może zainteresuje cię Etoto bonus bez depozytu w wysokości 20 PLN? 😉


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0