Jest kod promocyjny „KOD510” – jest specjalny EXTRA cashback dla nowych klientów! Już teraz można sprawdzić, jak działa nowy bonus w Betclic, a w nim do zdobycia nawet 510 złotych!

EXTRA cashback dla nowych w Betclic! 510 zł na start z kodem "KOD510"!
EXTRA cashback dla nowych w Betclic! 510 zł na start z kodem „KOD510”!

Betclic bonus dla nowych graczy

Jak działa dostępny w Betclic bonus? To specjalna premia, którą można otrzymać jedynie przy zakładaniu konta. Dostępna jest dla klientów nowo zarejestrowanych, którzy podadzą specjalny kod promocyjny „KOD510„.

W standardowej ofercie bonusowej nie jest potrzebny żaden kod, ale i sam bonus jest niższy! A że można go odebrać tylko jeden raz, raczej każdy woli skorzystać z możliwie jak najwyższego doładowania.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Premia 510 złotych jest przyznawana jako cashback, czyli zwrot od przegranej. Jeżeli więc na początku przygody z obstawianiem typerowi od razu podwinie się noga, będzie mógł dostać zwrot w takiej samej wysokości, jak postawiona stawka.

Bonus powitalny Betclic z kodem promocyjnym „KOD5100” jest propozycją ograniczoną czasowo. Limitowana premia nie może być przyznana więcej niż jeden raz, a jej kwota zawsze podawana jest w regulaminie i nie tylko.

🤑 Bonus powitalny Betclic Polska 🤑

  1. Rejestracja na www.Betclic.pl
  2. Wpisanie kodu promocyjnego KOD510
  3. Zagranie pierwszego kuponu online
  4. Zwrot 100% do 510 zł w razie przegranej!

W naszym portalu ciągle można przeczytać o innych ciekawych promocjach bonusowych i innych akcjach specjalnych. Bonus powitalny to tylko jedna z nich – sprawdźcie, jak to działa i zapiszcie się do naszych powiadomień! 🙂


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0