Reprezentacja Polski występ na tegorocznych mistrzostwach świata w Rosji rozpocznie od pojedynku w grupie H z ekipą z Senegalu. Kto jest faworytem tego starcia i gdzie będzie można je obejrzeć?

Polska - Senegal. Kiedy, gdzie obejrzeć i kto wygra?

Typy na mundial 2018

Mimo że do mistrzostw świata pozostało jeszcze nieco czasu, nietrudno w sieci już teraz znaleźć typy na mundial 2018. Reprezentacji Polski nie zalicza się do faworytów, tak jak Niemców, Brazylii, Hiszpanii oraz Belgii. Jeżeli patrzylibyśmy tylko i wyłącznie na prognozy przed imprezą, wydaje się, iż Polacy zakończą występ w turnieju jeszcze w fazie grupowej bądź też w 1/8 finału. Duży wpływ na ostateczne miejsce naszych reprezentantów będzie miało pierwsze spotkanie w fazie grupowej, czyli mecz z Senegalem.

Polska – Senegal. MŚ 2018

Spotkanie Polska – Senegal odbędzie się dokładnie 19 czerwca 2018 roku o godzinie 14. Prawa do transmitowania wszystkich meczów MŚ 2018 posiada Telewizja Polska, co oznacza, że to starcie naszej kadry będzie można prawdopodobnie zobaczyć albo w TVP 1, albo TVP 2. Dodatkowo, organizatorzy transmisji przygotują także z pewnością długie studio z ekspertami, które zostanie wyemitowane na TVP Sport.

Kursy na mecz Polska - Senegal MŚ 2018
Kursy na mecz Polska – Senegal MŚ 2018

Kto wygra mecz Polska – Senegal?

Reprezentacja Polski początkowo była pewnym faworytem pierwszego meczu na MŚ 2018, ale teraz kursy nie wyglądają już tak optymistycznie. Prawdopodobnie wpływ na taki obrót sprawy miały nie najlepsze występy drużyny Adama Nawałki w marcowych sparingach.

Na zwycięstwo Polski z Senegalem kurs u bukmachera Totolotek wynosi około 2,40. Jako ciekawostkę warto podać fakt, że jest to najwyższe notowanie na faworyta w pierwszej kolejce, co może oznaczać, że coraz mniej osób wierzy w sukces Biało-Czerwonych.

A co w przypadku innych scenariuszy? Remis to kurs 3,05, a zwycięstwo Senegalu – ok. 3,35. Gracze z naszego kraju nadal są więc uważani za „pewnik”, ale już nie taki, jak jeszcze kilka czy kilkanaście tygodni temu.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0