Zakłady Bukmacherskie Totolotek mają dla swoich klientów ofertę promocyjną, jakiej dawno nie było. Chcecie wiedzieć, czym jest maraton bukmacherski i w jaki sposób można w nim zdobyć część z puli nagród wynoszących 100.000 PLN! 

Maraton bukmacherski. Obstawianie za 100.000 PLN!

Przypominamy, że oferta skierowana jest tylko do osób, które są zarejestrowane na www.Totolotek.pl. Do założenia konta nie jest wymagany żaden kod promocyjny. Należy mieć na uwadze, że konto internetowe to ogromna wygoda – pozwala na stawianie zakładów przez internet bez wychodzenia z domu, nawet na urządzeniach mobilnych. Totolotek to legalny bukmacher internetowy, któremu zaufało już bardzo wielu graczy z całego kraju.

Czym jest Maraton Bukmacherski? To bardzo ciekawa promocja, w której nagradzane jest przede wszystkim systematyczne granie. Na czym dokładnie to polega? Przede wszystkim warto zacząć, że promocja startuje 7 maja i kończy się 3 czerwca.

Zasada jest jedna: każdy uczestnik promocji, który postawi codziennie w trakcie trwania oferty kupon za minimum 10 PLN, podzieli się na koniec zabawy pulą 100.000 PLN. Im zatem mniej osób spełniających wymogi oferty, tym lepiej dla ciebie, bo zyskasz znacznie więcej!

Totolotek bukmacher online
Totolotek bukmacher online

Ilość kuponów postawionych w ciągu dnia nie ma znaczenia. Oznacza to, że nie możesz w sobotę postawić, na przykład, trzech kuponów, a w ciągu następnych dwóch dni ani jednego.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat Maratonu Bukmacherskiego, przeczytaj oficjalny regulamin. Znaleźć go można w przystępnej formie elektronicznej na www.Totolotek.pl.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0