Podczas rewanżów ćwierćfinałowych Ligi Mistrzów można zyskać w konkursie bukmachera forBET nawet 100 PLN bonusu na obstawianie meczów. Zasady promocji są bardzo proste i – co najważniejsze – może wziąć w niej udział nawet nowy i początkujący gracz! 

Typowanie Ligi Mistrzów. Konkurs z nagrodą 100 PLN!

Konkurs na mecz Ligi Mistrzów

Obstawianie meczów Ligi Mistrzów możliwe jest u każdego polskiego bukmachera, jednak tylko niektórzy z nich oferują z okazji tych rozgrywek specjalne promocje. Do jednych z takich firm należy polski forBET, który z okazji rewanżu pomiędzy Manchesterem City a Liverpoolem przygotował konkurs z nagrodą główną w wysokości 50 PLN z możliwością powiększenia jej aż do 100 PLN.

Aby wziąć udział w zabawie, gracz musi być zarejestrowany na www.iForBET.pl. Ważne, by konto założyć jeszcze przed podaniem propozycji konkursowej, gdyż w przeciwnym wypadku nie będzie ona brana pod uwagę przy przyznawaniu nagród.

W promocji każdy, kto prawidłowo wytypuje wynik meczu Manchester City – Liverpool, a jednocześnie poda minutę, w której padnie pierwszy gol tego starcia, otrzyma 50 PLN na swoje konto bukmacherskie.

Typowanie Ligi Mistrzów
Typowanie Ligi Mistrzów

Bonus na obstawianie meczów

Jak powiększyć wygraną konkursową do 100 PLN? To bardzo proste! Wystarczy zagrać kupon z typem na spotkanie konkursowe. Bez względu na to czy gracz trafi swój zakład, czy nie, otrzyma dodatek do wygranej w wysokości 50 PLN. Łącznie można zatem zdobyć w konkursie aż 100 PLN, które mogą być wykorzystane na obstawianie meczów – i to nie tylko Ligi Mistrzów!

Gdzie można dowiedzieć się czegoś więcej na temat promocji? Dobrze jest sprawdzić oficjalny blog bukmachera forBET, który nosi nazwę forSport. Znajdziecie go w odpowiedniej zakładce w portalu www.iForBET.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.