Konto w Betfan to w piątek gwarancja odebrania 10% wygranych w formie ekstra bonusu! Poznajcie szczegóły już teraz. Oto oferta specjalna Gram Grubo!

10% wygranych ekstra dla każdego typera w Betfan!
10% wygranych ekstra dla każdego typera w Betfan!

Betfan bukmacher daje ekstra kasę od wygranych!

Oferta przygotowana została przez markę Betfan. Działa ona na polskim rynku legalnie, jednak trzeba mieć na uwadze, że do korzystania z jej usług wymagane jest darmowe konto typerskie.

Aby zarejestrować się w Betfan, należy wejść na stronę www.Betfan.pl i wypełnić krótki formularz rejestracyjny. Wiąże się to z dużymi profitami, ale o tym za chwilę!

Piątkowa promocja specjalna od marki Betfan to 10% wygranych więcej w przypadku kuponów postawionych na dowolne wydarzenia dostępne w ofercie internetowej. Co bardzo ważne, liczy się tylko pierwszy zakład zagrany przez gracza i tylko za konkretną stawkę.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Oferta Gram Grubo Betfan uwzględnia następujące stawki:

  • 299 zł
  • 399 zł
  • 499 zł
  • 599 zł
  • 699 zł
  • 799 zł
  • 899 zł
  • 999 zł

Jak zdobyć 500 złotych ekstra w Betfan?

Tytułowe 500 złotych jest kwotą maksymalną jaką można zgarnąć w przypadku opisywanej oferty specjalnej. Co bardzo ważne, wygrane z kuponów nie sumują się – liczy się tutaj tylko pierwszy zakład zagrany za konkretną stawkę (patrzcie powyżej!).

1200 złotych zysku to 120 zł bonusu, a 5000 złotych – aż 500. Wszystko zależy, co gracz postawi i za ile. Kwota bonusu wypłacona zostanie automatycznie w dniu 19 października.

Betfan bonus na start – najwięcej w Polsce!

Pakiet pudziana
Pakiet pudziana

Nowi gracze mogą w Betfan otrzymać największy w Polsce bonus powitalny. Premia dla nowych klientów to nawet 3000 złotych w standardzie oraz ekstra 100 zł w przypadku wpisania przy rejestracji specjalnego kodu promocyjnego BETFAN.

Promocja na start dostępna jest tylko przy rejestracji. Jeżeli gracz nie wpisze kodu promocyjnego, nie będzie mógł otrzymać dodatkowych środków w postaci, na przykład, Betfan zakładu bez ryzyka 100 zł.

Bonus powitalny od Betfan występuje czasem pod nazwą Pakiet Pudziana – tak, to dokładnie ta sama premia!


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0