Jaki kod promocyjny należy wpisać na stronie eFortuna, by dostać możliwie jak najlepszy bonus na start? Pora prześwietlić jeden z najpopularniejszych prezentów bukmacherskich w Polsce!

Efortuna rejestracja
Bukmacher eFortuna rejestracja – kod promocyjny 2020 na darmowy bonus

eFortuna kod promocyjny 2020

Aktualny eFortuna kod promocyjny 2020 to informacja, jakiej cały czas szukają gracze. Mowa w końcu o jednej z najbardziej znanych w naszym kraju stron do obstawiania wydarzeń sportowych.

Bukmacher efortuna to dokładnie to samo, co Fortuna. Różnica polega na tym, że w tym pierwszym przypadku mowa tylko o stronie internetowej lub aplikacji mobilnej. Przedrostek „e” jest symbolem nowoczesności i mobilności.

fortuna bonus powitalny za darmo
efortuna bonus powitalny za darmo

Jeżeli nie wpiszemy kodu promocyjnego przy rejestracji, nie będziemy mogli zrobić tego później. Hasło bonusowe przygotowane zostało specjalnie z myślą o tych, którzy jeszcze nie mieli okazji sprawdzić się w graniu w Fortunie.

Legalny bukmacher eFortuna to nie tylko obstawianie meczów, ale również darmowe mecze na żywo w usłudze Fortuna TV. Ilość transmisji na żywo jakie dostępne są w Fortunie TV jest przytłaczająca. To największa „telewizja” bukmacherska na Polskim rynku zakładów sportowych.

eFortuna bukmacher internetowy – obstawianie online

Czy kod promocyjny wpisuje się w mało widocznym miejscu? Absolutnie nie! Cały proces zajmuje dosłownie parę sekund, a poniżej znajdziecie poradnik wideo, który pokazuje, jak przebiega rejestracja na stronie www.eFortuna.pl.

Chcesz założyć konto w Fortunie? Tak przebiega rejestracja i wpisywanie kodu promocyjnego, ZOBACZ VIDEO:

Kod promocyjny eFortuna brzmi BETONLINE. Jego wpisanie jest opcjonalne, ale jeżeli istnieje taka możliwość, dlaczego miałoby się z niej nie skorzystać? 😉

Legalne zakłady bukmacherskie eFortuna

Tylko teraz dla nowych graczy bukmacher eFortuna ma ponad 1000 złotych do zgarnięcia na dzień dobry. Zaczyna się wszystko od zakładu bez ryzyka 100 PLN oraz premii 20 PLN. Przy pierwszej wpłacie można natomiast odebrać bonus 100% aż do kwoty 1000 PLN.

Warto podkreślić, że eFortuna to legalny bukmacher w Polsce. Posiada wszystkie niezbędne zgody Ministerstwa Finansów, które umożliwiają mu prowadzenie działalności. To firma, która jako pierwsza zaoferowała Polakom stawianie meczów online w 100% zgodnie z prawem!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.