Czas na kolejną dawkę eliminacji Euro 2020! W dniach 10-13 października bukmachera Fortuna organizuje promocję typerską, dzięki której do zdobycia jest nawet 500 PLN ekstra!

500 PLN ekstra do wygrania w Fortunie podczas eliminacji Euro 2020!
500 PLN ekstra do wygrania w Fortunie podczas eliminacji Euro 2020!

Fortuna bonus eliminacje Euro 2020

Promocja dostępna jest dla wszystkich osób zarejestrowanych na stronie bukmachera Fortuna. Nie trzeba się do niej zapisywać – najważniejsze to posiadać darmowe konto do gry, które zakłada się na eFortuna.pl.

W ramach akcji gracze walczą o nagrody w postaci kart przedpłaconych do salonów sieci Empik. Pieniądze zgromadzone w specjalnym bonie można wykorzystać na zakup dowolnych produktów dostępnych w Empiku.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Nagrody przygotowana przez bukmachera Fortuna to:

  • miejsca 1-3: karta przedpłacona do sieci Empik o wartości 500 zł,
  • miejsca 4-5: karta przedpłacona do sieci Empik o wartości 300 zł,
  • miejsca 6-8: karta przedpłacona do sieci Empik o wartości 200 zł,
  • miejsca 9-10: karta przedpłacona do sieci Empik o wartości 100 zł.

Liga typerów, a w niej nawet 500 zł do zdobycia!

Im większy obrót na piłkarskich kuponach, tym lepsze szanse na ostateczną wygraną. Gracze na walkę mają czas do końca 13 października, czyli najbliższej niedzieli.

Co bardzo ważne, wszystkie kupony przedmeczowe oraz LIVE na piłkę nożną są brane pod uwagę. Warunkiem jest granie na prawdziwe pieniądze w zakładach AKO, SOLO lub MAXIKOMBI.

Uwaga! Specjalna oferta dla nowych graczy, czyli 1000 PLN jako bonus powitalny na START + ekstra dodatki! Aby dokonać darmowej rejestracji wystarczy wypełnić krótki formularz. Aktywny Fortuna kod promocyjny to „BETONLINE„!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0