Aplikacja mobilna bukmachera Betfan to sposób na obstawianie meczów z dowolnego miejsca z dostępem do sieci. Aby rozpocząć przygodę z typowaniem tego typu, potrzebny jest plik APK. Jak go pobrać na telefon z Androidem?

Betfan aplikacja na telefon. Jak pobrać APK na telefon z Androidem?
Betfan aplikacja na telefon. Jak pobrać APK na telefon z Androidem?

Betfan Mobile, czyli granie u bukmachera nawet daleko poza domem

W domu zawsze mamy przy sobie jakieś urządzenie służące do korzystania z internetu, ale daleko poza nim – już niekoniecznie. W takich momentach pozostaje nam przede wszystkim telefon. Na szczęście, obecnie można w nim zrobić znacznie więcej, niż było to jeszcze parę ładnych lat temu. Tyczy się to także obstawiania meczów!

Betfan Mobile to propozycja dla osób, które chciałby grać u bukmachera bez względu na to, gdzie się znajdują i co dokładnie robią. To korzystania z aplikacji mobilnej potrzebny jest jedynie dostęp do sieci. Wcześniej trzeba, oczywiście, program zainstalować i właśnie o tym jest nasz dzisiejszy materiał. Jak pobrać Betfan apk na telefon? Z nami poznacie odpowiedź na to pytanie!

bonus bez depozytu za darmo
Polski bukmacher STS – bonus 29 PLN bez depozytu

Betfan apk pobieranie za darmo online

Nazwa Betfan apk dotyczy pliku z odpowiednim rozszerzeniem, dzięki któremu możemy na smartfonie zainstalować program. Mowa tutaj o systemie Android, ponieważ na ten moment nie jest dostępna wersja Betfan iOS. Nie znamy odpowiedzi na pytanie, czy jest szansa na to, by kiedykolwiek się to zmieniło. Posiadacze iPhonów mogą oczywiście cały czas korzystać z mobilnej wersji strony internetowej www.Betfan.pl.

Bukmacher nie pobiera i nigdy nie będzie pobierał jakichkolwiek opłat za instalację czy ściągnięcie pliku APK. Tutaj chyba nikt nie powinien mieć wątpliwości, dlaczego tak właśnie jest. To dobra wiadomość, bo możemy bez żadnych zobowiązać sprawdzić obstawianie meczów na telefonie i podjąć decyzję, czy rzeczywiście jest to coś, co ułatwia nam typerskie życie.

Jeżeli pobierzecie instalkę aplikacji na swój komputer, będziecie musieli przenieść ją do pamięci smartfona lub tabletu. Trudne to nie jest, ale to kolejny dodatkowy krok, który zupełnie nie jest potrzebny. Na szczęście, komplikować życia nie musimy, bo wystarczy zeskanowanie kodu QR.

Aplikacja Betfan - kod QR służący do pobierania
Aplikacja Betfan – kod QR służący do pobierania

Betfan granie na telefonie. Można zacząć w kilka sekund!

Nikt nie powinien mieć najmniejszych problemów z tym, by pobrać Betfan do gry na telefonie. Przy dostępności kodu QR wszystko zajmuje dosłownie parę chwil. Nie trzeba znać się na nowoczesnej technologii, a wystarczy potrafić uruchomić aparat na swoim mobilnym urządzeniu. Kto chociaż zrobił jedno mobilne zdjęcie, wie, że nie ma w tym nic skomplikowanego.

Kod QR wystarczy pokazać do obiektywu, a reszta dzieje się już samoczynnie. Pobranie aplikacji i jej zainstalowanie to kilka dotknięć ekranu. Ale uwaga – trzeba pamiętać, by pozwolić instalować na telefonie pliki z tak zwanych nieznanych źródeł. Niestety, Google Play to miejsce, gdzie nie ma szans na znalezienie aplikacji bukmacherskich i polityka firmy z Mountain View prawdopodobnie nigdy się w tej kwestii nie zmieni.

Co można obstawiać w aplikacji Betfan? Aktualna oferta + promocje

Popularność mobilnych zakładów bukmacherskich wynika nie tylko z tego, że są znacznie wygodniejsze i pozwalają oszczędzić mnóstwo wolnego czasu. Oferta na telefony wygląda dokładnie tak samo, jak w przypadku tradycyjnej strony www.Betfan.pl. A to ogromna zaleta, bo bez względu na to z jakiego urządzenia korzystamy, nie jesteśmy w żadnym przypadku skazywani na gorsze warunki gry!

Betfan bonus na start
Betfan bonus na start

Betfan aplikacja mobilna oferuje nam ogromną liczbę zakładów na tradycyjny sport, a także e-sport czy zakłady specjalne (ekonomia, pogoda, społeczeństwo, polityka, reality show i wiele, wiele więcej). Telefon może posłużyć nam również do zawierania zakładów na Wirtualne Sporty, wśród których znajdziemy tenis, piłkę nożną, kolarstwo czy żużel.

Wszyscy użytkownicy aplikacji mogą także korzystać z promocji bukmacherskich. Niektóre z nich są ekskluzywne, czyli dostępne jedynie dla grających mobilnie. Pod tym względem Betfan nie ma sobie równych: znajdziemy u niego ofertę bonusową na każdy z 365 dni w roku!

Jak rozpocząć granie w Betfan? Wystarczy konto z bonusem 3100 PLN!

Do rozpoczęcia obstawiania na www.Betfan.pl lub w apce mobilnej potrzebne jest konto typerskie. Przy jego zakładaniu można wpisać kod promocyjny „BETONLINE i tym samym zapewnić sobie pakiet powitalny o łącznej wartości ponad 3000 PLN. Pierwsza z oferowanych premii to 100 PLN w formie zakładu bez ryzyka, a to dopiero początek!

Nowo zarejestrowani klienci mogą w www.Betfan.pl otrzymać aż trzy bonusy za pierwsze wpłaty oraz dziesięciokrotnie powiększone wygrane przy przenoszeniu środków z konta bonusowego na główne. Dodając wszystkie możliwości, wychodzi na to, że do zdobycia jest 3000 PLN. To jeden z największych prezentów tego typu na naszym rynku.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Dostępny bonus w Betfan jest często przedstawiany jako Pakiet Pudziana. Nazwa nie jest przypadkowa. W końcu Mariusz Pudzianowski jest ambasadorem marki i widać go niemal nam wszystkich materiałach reklamowych portalu www.Betfan.pl. To także słynny strongman zachęca do pobrania aplikacji, zaczepiając „Masz już aplikację czy sam mam ci zainstalować?”.

Założenie konta w Betfan to:

  • 100 PLN jako zakład bez ryzyka, jeśli wpiszemy kod promocyjny „BETONLINE
  • Do 3000 PLN przy pierwszych wpłatach i w formie doładowania wygranych
  • Codzienne promocje, także te mobilne
  • Obstawianie bez podatku
  • Duży wybór zakładów, nie tylko na standardowe wydarzenia ze świata sportu.

Jakie są wasze opinie na temat protonowej przez Betfan aplikacji? Uważacie, że to jeden z lepszych programów tego typu na rynku czy może wręcz przeciwnie?


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1