Już za nami czasy, w których do rejestracji konta u bukmachera potrzebny jest dowód osobisty. Czym dokładnie jest konto tymczasowe i co oferuje? Poznajcie wszystkie niezbędne szczegóły na ten temat!

Konto tymczasowe u bukmachera, czyli obstawianie bez dowodu
Konto tymczasowe u bukmachera, czyli obstawianie bez dowodu

Jak legalnie obstawiać mecze? W Polsce to nie takie oczywiste

Jeżeli chcemy obstawiać mecze, nie wystarczy wejść na pierwszą lepszą stronę napotkaną w internecie. W przypadku polskiego prawa tylko niektóre portale posiadają licencję Ministerstwa Finansów, a to z kolei oznacza, że tylko one mają prawo do tego, by oferować swoje usługi.

Polscy typerzy cały czas szukają informacji na temat tego, jak obstawiać mecze, by nie popaść w konflikt z prawem. Okazuje się, że nie ma w tym wszystkim nic trudnego: ważne jest to, by wiedzieć, które strony posiadają odpowiednie zgody licencyjne. Najłatwiej sprawdzić to, weryfikując adres strony internetowej – ten musi mieć końcówkę „.pl”. Inna opcja to udanie się do portalu Ministerstwa Finansów. Jak się pewnie domyślacie, to już nieco bardziej angażujące zadanie.

bonus bez depozytu za darmo
Polski bukmacher STS – bonus 29 PLN bez depozytu

Gra bez dowodu? To wcale nie żaden szwindel!

Granie bez dowodu osobistego? Nie wygląda to na coś, co może być zgodne z przepisami. Pamiętajmy, że w Polsce u bukmachera obstawiać mogą tylko osoby pełnoletnie, a żeby udowodnić ukończenie 18. roku życia potrzebne jest przedstawienie dokumentu tożsamości. Tym najczęściej akceptowanym przez bukmacherów jest dowód osobisty, ewentualnie paszport.

Dobra wiadomość jest taka, że rzeczywiście nie jest potrzebne skanowanie jakichkolwiek dokumentów, by rozpocząć granie u legalnego bukmachera. Taka rejestracja pozwala nam utworzyć tak zwane konto tymczasowe do obstawiania meczów. Co to takiego jest, z czym się wiąże? Podajemy wszystkie sprawdzone informacje na ten temat.

Konto tymczasowe u bukmachera. Jak je założyć?

Nikt nie musi przechodzić przez inny proces rejestracji, by utworzyć konto tymczasowe. Wszystko wykonuje się dokładnie tak samo, jak w przypadku standardowo profilu typerskiego. Różnica polega na tym, że dane do logowania możemy wykorzystać od razu, a formalnościami zająć się później.

Aby utworzyć konto tymczasowe, skanowanie dokumentów odchodzi w zapomnienie i wydaje się być mocno przestarzałym formatem. Niektóre firmy bukmacherskie dają graczowi możliwość: utworzyć konto ekspresowe czy normalne. Zazwyczaj jednak okienko z kilkoma opcjami się nie pojawia i każdy nowy klient automatycznie staje się tymczasowym do momentu, w którym nie zdecyduje się na weryfikację danych.

Legalny bukmacher bez dowodu

Zakładanie konta bez dowodu nie jest żadną próbą oszukania systemu. Nie chodzi także o to, by naginać prawo. Rejestrację tego typu przygotowano dla tych, którym zależy na czasie, a nie widzi im się szukanie dokumentów i ich skanowanie. W końcu w bukmacherce liczy się tu i teraz, a opóźnienia potrafią być bolesne dla naszego portfela.

Legalny bukmacher bez dowodu nie kojarzy się z jedną konkretną firmą. Mimo że pierwszy opcję konta tymczasowego wprowadził Totalbet, obecnie to nie on króluje na listach popularności firm typerskich. Znacznie lepiej w zestawieniach radzi sobie inny dość świeży bukmacher – Betfan. Jego aktualną ofertę znajdziemy pod adresem www.Betfan.pl. Wyróżnia się ona przede wszystkim możliwością obstawiania meczów bez podatku, czyli z wygranymi powiększonymi o 14 procent.

Co mogę, a czego nie z kontem tymczasowym?

Jak się pewnie domyślacie, konta tymczasowe wiążą się z pewnymi ograniczeniami. Dla jednych będą one nie do zaakceptowania, a inni pewnie nawet ich nie zauważą. Co takiego można, a czego nie?

Przede wszystkim nie można obstawiać za duże pieniądze. Oczywiście, wielu typerów pewnego progu nie osiąga nawet w ciągu roku, ale są pewnie i tacy, którzy mogą bardzo szybko wyczerpać swój „lejek”. Inny limit to maksymalna wartość wszystkich wpłat. Na konto tymczasowe łącznie można wpłacić maksymalnie 5000 złotych – dla jednych to sporo, a dla innych wręcz przeciwnie.

Co oczywiste, przed zweryfikowaniem danych nie mamy możliwości wypłacenia pieniędzy z konta. I to nie ma znaczenia czy chcemy z powrotem przelane środki, czy wygrane osiągnięte w ciągu tygodnia – dopóki nie pokażemy dowodu, nic nie będziemy mogli w tej kwestii zdziałać.

bukmacher bez weryfikacji
bukmacher bez weryfikacji

Żaden bukmacher nie pozwoli wam, oczywiście, korzystać z konta tymczasowego bez jakichkolwiek ram czasowych. Najczęściej swój dowód należy przedstawić w ciągu miesiąca od założenia konta, ale są także takie miejsca (np. Totalbet), gdzie na formalności mamy nawet 90 dni!

STS konto tymczasowe. Dla nowych graczy bonus bez depozytu!

Portal internetowy www.STS.pl to bez wątpienia najpopularniejsze miejsce online do obstawiania meczów. Nie mogło zabraknąć tutaj konta tymczasowego. Obstawianie w STS bez dowodu ułatwia życie, jednak nie zabrakło tutaj ograniczeń, o których już wspominaliśmy.

Jeżeli ktoś jeszcze nie rejestrował się w internetowym STS, może zmienić to w każdej chwili. Proces rejestracyjny trwa kilka chwil, a na start można w nim wykorzystać kod promocyjny „BETONLINE„, który zapewnia nam bonus bez depozytu w wysokości 29 PLN. To jedyna tego typu oferta na rynku!

Posiadanie konta w STS to nie tylko możliwość odbierania bonusów czy obstawiania sportu. Bukmacher zasłynął, między innymi, z wypuszczenia Betgames – legalnych kart na pieniądze online. W tym momencie w ofercie marki znajdziemy poker, wojnę oraz bakarat. Jeżeli chcemy, możemy skorzystać z oferty specjalnej i bez opłat ubezpieczyć nasz pierwszy kupon od ewentualnej przegranej do 20 PLN.

STS bonus bez depozytu + inne premie dla nowych:

  • 29 PLN za samo założenie konta z kodem „BETONLINE
  • Do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie na profil typerski
  • Ubezpiecznie 20 PLN na wypadek przegranej w debiutanckim kuponie w Betgames
bonus bez depozytu za darmo
Polski bukmacher STS – bonus 29 PLN bez depozytu

Konto tymczasowe Fortuna. Grasz bez dowodu, a nawet oglądasz mecze!

Fortuna to obok STS druga pod względem rozpoznawalności marka bukmacherska w naszym kraju. Strona www.eFortuna.pl była pierwszą w Polsce, gdzie można było zawierać zakłady online. Od tych czasów minęło już sporo, jednak nadal mowa o bukmacherze, który wytycza nowe trendy oraz dorównuje aktualnym.

Osoby, które chcą zarejestrować się w Fortunie, mogą zrobić to na stronie internetowej www.eFortuna.pl. Tylko przy zakładaniu profilu do wpisania jest eFortuna kod promocyjnyBETONLINE„, który wpisuje się pod koniec formularza online.

Fortuna bonus na start. Co można dostać od bukmachera?

  • 20 PLN za samo założenie konta
  • Do 1000 PLN w formie bonusu 100% od pierwszego depozytu
  • 100 PLN jako zakład bez ryzyka

Ogromną zaletą grania w Fortunie jest to, że można obstawiać mecze bez dowodu, a jednocześnie da się korzystać z bezpłatnych transmisji wydarzeń sportowych. Te ostatnie działają bez problemu również na urządzeniach mobilnych!

Fortuna jaki kod promocyjny podać?
Fortuna jaki kod promocyjny podać?

Betfan – gra bez podatku + 3100 PLN na start!

Legalny bukmacher Betfan już od początku swojego istnienia słynął z wielu bardzo interesujących promocji. Jedną z nich jest bez wątpienia obstawianie bez podatku. Tylko na stronie www.Betfan.pl bez względu na porę dnia i dyscyplinę możemy zarobić 14% więcej w porównaniu z tradycyjnym kuponem zagranym w firmie z licencją (czyli taką, która odprowadza odpowiednie podatki). Kolejną zaletą grania w tym miejscu jest oferta Radar 365 – akcja, w ramach której bonusy dostępne są na każdy dzień w roku.

Aby zostać klientem bukmachera Betfan, potrzebujemy darmowego konta na www.Betfan.pl. W tym przypadku również nikt nie każe nam przesyłać skanu dokumentów – wszystko ogranicza się do podania najbardziej podstawowych danych na swój temat.

Betfan bonus i konto tymczasowe
Betfan bonus i konto tymczasowe

Pakiet Pudziana, czyli bonus powitalny od Betfan, to wiele premii do zgarnięcia. To aż trzy bonusy za depozyty oraz wygrane powiększone x10. Z kodem promocyjnym można z kolei zdobyć zakład bez ryzyka 100 PLN, a wystarczy wpisać przy rejestracji „BETONLNE„. Bardzo ważne jest to, iż zwrócone środki są od razu naszą własnością, czyli nie musimy ich obracać, by wypłacić z konta albo przeznaczyć na dalsze obstawianie tego, na co tylko mamy ochotę.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0