Fortuna kod promocyjny, a wraz z nim bonus be depozytu na start – oto, co najbardziej interesuje typerów! Jak dokładnie działa oferta powitalna i co dokładnie dzięki niej można zyskać?

Fortuna bonus bez depozytu 2020. Oferta powitalna na start. Kod promocyjny BETONLINE
Fortuna bonus bez depozytu 2020. Oferta powitalna na start. Kod promocyjny BETONLINE

Fortuna kod promocyjny 2020 – co należy wpisać?

Legalny bukmacher Fortuna dla nowych klientów ma nawet 1000 złotych przy pierwszej wpłacie i jakby tego było mało – zakład bez ryzyka przy niepowodzeniu na początku typerskiej drogi. Nie to jednak wzbudza największe zainteresowanie graczy.

Fortuna bonus bez depozytu 2020 to premia, o której pisze się na forach bukmacherskich od dłuższego czasu. Warto wiedzieć, o co dokładnie w tym chodzi i co należy zrobić, by zyskać kasę na obstawianie za samą rejestrację!

Na stronie www.eFortuna.pl można w chwili obecnej założyć darmowe konto do obstawiania w ciągu mniej niż 60 sekund. Wystarczy wypełnienie kilku pól, co zajmuje nie więcej, niż parę chwil.

fortuna bonus powitalny za darmo
fortuna bonus powitalny za darmo

Bonus bez depozytu. Bukmacher Fortuna daje kasę na start!

Ostatnim punktem jest Fortuna kod promocyjny. W tym miejscu nie musimy nic wpisywać albo podać słowo BETONLINE. Wybór jest dowolny, ale warto wiedzieć, co jest do zdobycia na start u tego bukmachera!

Każdy nowo zarejestrowany ma szansę na zgarnięcie 20 PLN od razu po pełnej rejestracji profilu. Sprawa jest prosta – kończymy zakładanie konta i dostajemy 20 złotych, które możemy wykorzystać na obstawianie.

Rejestracja konta z bonusem w Fortunie

Na stronie www.eFortuna.pl wszystko przygotowano w taki sposób, by nawet początkujący nie mieli z tym żadnego problemu. Szczególnie tyczy się to odbierania bonusów!

Jak zarejestrować konto i dostać bonus na start? Oto VIDEO, które pokazuje pełen proces rejestracji:

Pamiętajmy, że tylko strony z licencją Ministerstwa, jak www.eFortuna.pl, pozwalają na obstawianie zgodnie z przepisami. Inne portale tego typu, szczególnie te z zagranicy, potrafią narazić nas na bardzo przykre konsekwencje!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.