Postawiłeś kupon w STS i teraz chciałbyś sprawdzić, czy udało ci się coś wygrać? Wypróbuj opcję „Sprawdź Kupon” i nie chodź już do punktów naziemnych!

Bukmacher STS. Jak sprawdzić czy wygrałem?
Bukmacher STS. Jak sprawdzić czy wygrałem?

STS kupon online

Warto sprawdzać, czy nasze typy okazały się trafione, czy nie. W końcu to o zarabianie pieniędzy chodzi w bukmacherce, a te zdobywa się w przypadku kuponów z typami rozliczonymi jako wygrane.

STS sprawdzanie kuponu działa w bardzo prosty sposób. Wchodzimy na oficjalną stronę internetową marki STS, przechodzimy na sam koniec strony i szukamy odpowiedniego panelu w prawej części ekranu.

sts kod promocyjny. Bonus na start!
sts kod promocyjny. Bonus na start!

Z opcji opisanej przez nas powyżej korzystają głównie ci, którzy grają w punktach stacjonarnych. Takich graczy jest jednak coraz mniej, bo przecież w dzisiejszych czasach liczy się głównie wygoda, a nie ma nic komfortowego w chodzeniu do oddziału STS za każdym razem, gdy natrafimy na ciekawy typ dnia.

Sprawdź kupon STS online

Posiadając konto internetowe w portalu STS, można nie tylko obstawiać mecze bez wychodzenia z domu (albo przez telefon), ale również mieć wgląd do wszystkich postawionych przez nas kuponów.

Obstawianie w internecie jest zdecydowanie popularniejsze od tradycyjnej gry u buka, dlatego to właśnie głównie w tym kierunku rozwijają się wszystkie funkcje przygotowywane przez STS i nie tylko.

Jeżeli chciałbyś sprawdzić się w roli typera online, możesz założyć konto w każdej wolnej chwili. Po prostu wejdź na www.STS.pl i wypełnij formularz rejestracyjny. Z kodem promocyjnym „BETONLINE” możesz otrzymać 27 PLN jako bonus bez depozytu, a potem nawet 1000 PLN za jedną wpłatę!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.