Postawiłeś kupon w STS i teraz chciałbyś sprawdzić, czy udało ci się coś wygrać? Wypróbuj opcję „Sprawdź Kupon” i nie chodź już do punktów naziemnych!

Bukmacher STS. Jak sprawdzić czy wygrałem?
Bukmacher STS. Jak sprawdzić czy wygrałem?

STS kupon online

Warto sprawdzać, czy nasze typy okazały się trafione, czy nie. W końcu to o zarabianie pieniędzy chodzi w bukmacherce, a te zdobywa się w przypadku kuponów z typami rozliczonymi jako wygrane.

STS sprawdzanie kuponu działa w bardzo prosty sposób. Wchodzimy na oficjalną stronę internetową marki STS, przechodzimy na sam koniec strony i szukamy odpowiedniego panelu w prawej części ekranu.

sts kod promocyjny
sts kod promocyjny

Z opcji opisanej przez nas powyżej korzystają głównie ci, którzy grają w punktach stacjonarnych. Takich graczy jest jednak coraz mniej, bo przecież w dzisiejszych czasach liczy się głównie wygoda, a nie ma nic komfortowego w chodzeniu do oddziału STS za każdym razem, gdy natrafimy na ciekawy typ dnia.

STS jak sprawdzić kupon z punktu naziemnego?

Wielu graczy ma błędne przekonanie, że sprawdzanie kuponu STS dostępne jest tylko dla tych, którzy grają przez internet. Nic bardziej mylnego – nawet jeśli ktoś obstawia w punktach naziemnych, dostaje możliwość sprawdzenia swojego szczęścia.

Opcja Sprawdź Kupon działa na bardzo prostej zasadzie. Ważne jest to, że nie wymaga od graczy sprawdzania wyników pojedynczych zdarzeń, a od razu wszystkich typów. To spore ułatwienie, które często wymieniają typerzy w największych zaletach tej opcji.

Sprawdź kupon STS online

Posiadając konto internetowe w portalu STS, można nie tylko obstawiać mecze bez wychodzenia z domu (albo przez telefon), ale również mieć wgląd do wszystkich postawionych przez nas kuponów.

Obstawianie w internecie jest zdecydowanie popularniejsze od tradycyjnej gry u buka, dlatego to właśnie głównie w tym kierunku rozwijają się wszystkie funkcje przygotowywane przez STS i nie tylko.

STS bonus na start. W internecie do odebrania 29 PLN bez depozytu!

Tak wpisuje się kod promocyjny w STS. ZOBACZ VIDEO:

Jeżeli ktoś zdecyduje się na obstawianie w STS przez internet, może liczyć na bonus, jaki nie jest dostępny w punktach naziemnych. Na ten moment bukmacher nowym klientom daje 29 PLN bez depozytu (bez wpłaty własnych pieniędzy), a przy pierwszym przelewie – nawet 1200 PLN.

Bonus na start może być wykorzystany, jeśli podany przy rejestracji zostanie przygotowany przez STS kod promocyjny. Brzmi on „BETONLINE” i jest jak najbardziej legalny!

Obstawianie w STS online nie wymaga sprawdzania kuponów ręcznie. W przypadku wygranej środki od razu znajdują się na koncie, a wypłata możliwa jest nawet w ciągu 15 minut!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0