Przydałyby Ci się dodatkowe pieniądze? Może zatem warto zarejestrować się w firmie bukmacherskiej? Co wybrać na start? Czy Superbet i eWinner to podmioty hazardowe ogólnie godne polecenia?

Czym kierować się wybierając firmy bukmacherskie?

Selekcja podmiotów hazardowych jest bardzo ważna. Jeśli dokładnie wykonasz to zadanie, to potem będziesz mógł z tego czerpać pełnymi garściami. Ale po kolei. Na samym początku warto sprawdzić, czy konkretne firmy bukmacherskie są legalne. Tylko w takich możesz się bowiem rejestrować. Zależy Ci na zgodnej z polskimi przepisami grze? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na to pytanie, to w przypadku Superbet oraz eWinner nie masz się czego obawiać. Są to bowiem w 100% legalne podmioty hazardowe. Możesz to zweryfikować m.in. na stronach obu tych bukmacherów. Jak jeszcze sprawdzać te kwestie? Np. w czasie analizowania rejestru domen zakazanych.

Co jeszcze powinno liczyć się dla każdej osoby, która chce niedługo założyć konto w jednej z firm hazardowych? Na pewno są to szeroka oferta i dobre kursy. Na tej płaszczyźnie opisywane dzisiaj podmioty hazardowe także nie mają się czego wstydzić. Poza tym zwracaj uwagę na oferowane bonusy. Chcesz otrzymać spory zastrzyk dodatkowej gotówki? Jeśli chodzi o Superbet oraz eWinner, to oferty na start dla nowych Klientów są bardzo hojne. Okazuje się, że jest zatem minimum kilka argumentów, które sprawiają, że coraz więcej osób wybiera te właśnie podmioty bukmacherskie.

Kod promocyjny dla Klientów w Superbet

Jeśli zarejestrujesz się i wpiszesz kod promocyjny superbet, to otrzymasz dostęp do wielu hojnych promocji. Ten rumuński bukmacher bardzo dba o swoich Klientów. Co można zatem otrzymać zaraz po założeniu konta? Jeśli w ciągu 14 dni od momentu zaakceptowania oferty powitalnej wpłacisz depozyt, to zostanie on podwojony. Aktualnie (stan na 10 listopada 2021 roku) możesz zainkasować 100% do 200 PLN. Minimalna kwota uprawniająca do skorzystania z tej oferty to natomiast 20 PLN. To jednak nie koniec atrakcji przygotowanych przez Superbet dla nowych Klientów. Potem czeka na Ciebie jeszcze „Tydzień bez ryzyka”. Jeśli po tych siedmiu dniach okaże się, że jesteś na minusie, to otrzymasz zwrot pieniędzy. Aż do 1300 PLN.

Nowy gracz w eWinner – jaki kod promocyjny dostaniesz?

Pod kątem oferty powitalnej, promocje przygotowane przez tego bukmachera prezentują się nieco gorzej. Jak to jednak wygląda w praktyce? Jeśli w czasie zakładania konta wpiszesz kod promocyjny ewinner, to będziesz mógł zgarnąć najwyższe możliwe bonusy. O co chodzi dokładnie? Na początek czeka na Ciebie zakład bez ryzyka (do kwoty 110 PLN). Jeśli zatem Twój premierowy kupon solo albo akumulowany okaże się spudłowany, to otrzymasz zwrot stawki. Poza tym bukmacher internetowy eWinner (jest on m.in. sponsorem tytularnym II ligi w piłce nożnej mężczyzn) oferuje bonus od drugiego depozytu. Aktualnie jest to natomiast 50% do 500 PLN. Na uwagę zasługują bardzo łatwe warunki dotyczące obrotu. W końcu musisz zagrać tylko za dokładnie tyle, ile wpłaciłeś po raz drugi do tego buka. W tym przypadku minimalny kurs to zaledwie 1,50.

5 / 5. Ocen: 1