Darmowe typy dnia to bardzo przydatna rzecz, która na co dzień potrafi ułatwić życie (i dać zarobić) wielu typerom. Gdzie można znaleźć dobre typy bukmacherskie na konkretne dni?

Jak szukać darmowych typów na mecze?
Jak szukać darmowych typów na mecze?

Darmowe typy bukmacherskie

Mimo że warto podczas układania kuponu patrzeć przede wszystkim na własną analizę i przeczucia, polskie strony z darmowymi typami potrafią pomóc, gdy mamy po prostu gorszy dzień, bądź szukamy czegoś, co powiększy kurs ogólny.

Na pewno nigdy nie można szukać dobrych typów „na ślepo”, czyli korzystać z wyszukiwarki i wyświetlić pierwszą, lepszą stronę. W ten sposób możemy trafić na mało znany blog bądź serwis prowadzony przez amatorów, którzy zamiast zarabiać, odnotowują straty, a swoich czytelników traktują jak swego rodzaju króli doświadczalne.

Dobrze jest też czytać i być na bieżąco z informacjami zawartymi nie tylko w portalach typowo bukmacherskich. Jeżeli interesuje nas obstawianie CS:GO, dobrze, gdy znajdziemy stronę branżową i z niej będziemy czerpać statystyki czy nowinki o aktualnych formach drużyn czy konkretnych zawodników.

Strona z typami - BetOnline.net.pl
Strona z typami – BetOnline.net.pl

Bez wątpienia łatwiej jest w przypadku bardziej popularnych dyscyplin i lig (chociaż czy obstawianie Ekstraklasy jest proste?), ale trzeba też pamiętać, że niekiedy właśnie w tych bardziej „egzotycznych” propozycjach leży ogromny potencjał. Jeżeli szukacie dobrych typów, nie ignorujecie np. meczów z ligi australijskiej jedynie dlatego, że nie macie o niej żadnego pojęcia. Wy nie musicie, ale może dany typer jest swego rodzaju ekspertem?


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0