W piątki dzieje się naprawdę sporo. Rozgrywki ligowe wznawiają swoje rozgrywki, a co za tym idzie – nie brakuje wydarzeń idealnych do obstawiania. Jak w piątki nie płacić podatku u legalnego bukmachera? 

Jak obstawiać mecze bez podatku w każdy piątek?

Polski bukmacher bez podatku

W każdy piątek osoby zarejestrowane na stronie www.Totolotek.pl mogą skorzystać z oferty o nazwie „Gram Grubo”. Dzięki niej gracze zdobywają aż 12% wygranych więcej. Wszystko dlatego, że nie płaci się standardowego podatku. Na co dzień, stawiając mecze w legalnych firmach bukmacherskich, gracze muszą płacić 12% od sumy wniesionej stawki, co w rzeczywistości obniża potencjalną wygraną.

Nie trzeba być aktywnym graczem, by można było skorzystać z promocji. Oferta obowiązuje jednak tylko i wyłącznie w piątki – bez względu na to czy trwają prestiżowe rozgrywki, czy też niewiele się dzieje.

Bukmacher online w Polsce

Jakie warunki należy spełnić, by grać legalnie bez podatku? Trzeba postawić co najmniej 100 PLN w kuponie prostym TotoMix oraz Zakładach Na Żywo. Nie ma limitu zdarzeń na kuponie, ale trzeba pamiętać, że kurs pojedynczego typu nie może wynieść mniej niż 1.06, natomiast kurs ogólny – 2.00 lub więcej.

Totolotek legalny bukmacher 2018

Promocja „Gram Grubo” obowiązuje też podczas spotkań Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy, a więc w niektóre wtorki, środy i czwartki. Totolotek organizuje także oferty podczas przerw na mecze reprezentacyjne, szczególnie na spotkania biało-czerwonych trenowanych przez Adama Nawałkę.

Bukmacher Totolotek jest legalny. Rejestracja w nim jest darmowa i zgodna z przepisami obowiązującymi w naszym kraju.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0