Kibicujesz swojej drużynie? To dobrze się składa, bo w LV BET masz prawo do tego, by otrzymać 50 PLN bonusu w przypadku posiadania karnetu na mecze!

Darmowe 50 PLN za karnet w LV BET
Darmowe 50 PLN za karnet w LV BET

Do kogo skierowana jest promocja? Każda osoba, która jest zarejestrowana na stronie www.LvBET.pl może z niej skorzystać. Warunkiem jest, rzecz jasna, posiadanie karnetu na rundę jesienną 2018/19 wybranego klubu.

W ofercie bierze się pod uwagę jedynie wejściówki na spotkania następujących drużyn:

  • Wisła Kraków
  • Wisła Płock
  • Piast Gliwice
  • Arka Gdynia
  • Widzew Łódź

Premię 50 PLN otrzymuje się automatycznie po wysłaniu zdjęcia swojego karnetu imiennego na rozgrywki konkretnego klubu w sezonie 2018/19. Zdjęcie trzeba wysłać na adres promocje(at)lvbet.pl, w tytule wpisując Karnet oraz Nazwa Klubu.

Proces weryfikacyjny karnetów trwa do 48 godzin, dlatego niekiedy trzeba uzbroić się w cierpliwość po wysłaniu wszystkich niezbędnych danych.

Bonusowe środki ważne są 30 dni od momentu przyznania.

karnet lvbet promocja

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w LV BET, załóż je przez internet w wolnej chwili. Pamiętaj, by sprawdzić aktualny LV BET kod promocyjny.

Wymagania dotyczące obrotu spełniają kupony, zagrane po kursie minimalnym 1.75 oraz zakłady kombi, których łączny kurs to 1.75 lub wyższy.

Masz pytania? Napis do Supportu bukmachera LV BET!


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0