Zakłady Bukmacherskie Totolotek mają dla swoich graczy bonus 50 PLN, który może być odebrany podczas ćwierćfinałowych meczów mistrzostw świata 2018!

Freebet Totolotek na MŚ 2018

Totolotek freebet na MŚ 2018 wynosi 50 PLN bądź mniej. Wszystko zależy od wniesionej stawki w kuponie promocyjnym – wartość premii oblicza się jako 25% wartości zagranych środków!

Kod promocyjny? Wpisz: BETONLINE

Jeżeli szykujesz kupon AKO w sobotę 7 lipca, nie zapomnij dołożyć przynajmniej jednego zdarzenia dotyczącego meczu SWE-ENG lub RUS-CRO. W ten sposób zostaniesz zakwalifikowany do otrzymania dodatkowych środków, które będziesz mógł wykorzystać na co tylko będziesz chciał.

Każdy z graczy ma prawo do odebrania jednego bonusu dziennie. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, warto sprawdzić oficjalny regulamin promocji, który dostępny jest na stronie www.Totolotek.pl.

Warunkiem uzyskania 25% freebetu jest spełnienie poniższych warunków:

  • Kupon min. 4 zdarzenia w dniu 07.07.2018
  • Min. 1 zdarzenie dotyczące meczu SWE-ENG lub RUS-CRO
  • Kurs zdarzenia na kuponie wyższy niż 1,05
  • Promocją objęte są wyłącznie zakłady proste (promocją nie dotyczy zakładów systemowych)

Przypominamy, że w trakcie MŚ 2018 nadal dostępny jest bonus powitalny 1000 PLN! Jeżeli ktoś jeszcze nie posiada konta w Totolotku, może założyć je w każdej wolnej chwili i tym samym skorzystać z promocji dla nowych klientów.

Opisywana dzisiaj oferta dostępna jest tylko i wyłącznie na ćwierćfinały MŚ 2018!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0