Bukmacher LV BET udostępnił klientom ofertę z kursami na następców Adama Nawałki na stanowisku trenera reprezentacji Polski. Zakłady można składać do piętnastego lipca! Kto jest faworytem?

Kursy bukmacherskie na nowego trenera Polski
Kursy bukmacherskie na nowego trenera Polski

Obstawianie następcy Adama Nawałki możliwe jest na stronie www.LvBET.pl! Jeżeli nie jesteście tam zarejestrowani, pamiętajcie, by sprawdzić aktualny LV BET kod promocyjny, który warto wpisać w formularzu!

Gdyby kursy bukmacherskie miały decydować o tym, kto rzeczywiście będzie wkrótce trenował piłkarzy reprezentacji Polski, PZPN zatrudniłby trenera z zagranicy. Podobnie jak media, eksperci przede wszystkim przytaczają jedną kandydaturę. Chodzi o Gianni’ego De Biasi.

Jeżeli w tym momencie postawicie na Włocha, za każdą postawioną złotówkę zarobicie trzy. Chociaż mało kto bierze to pod uwagę, może okazać się, iż z kadrą narodową po Nawałce pracować będzie Jacek Magiera bądź Michał Probierz.

Eksperci LV BET od uwagę biorą też kandydaturę Czesława Michniewicza czy Dariusza Wdowczyka, ale zatrudnienie tych szkoleniowców jest raczej mało prawdopodobne.

Kursy na nowego trenera Polski

Poniżej znajdziecie aktualne kursy na nowych trenerów Polaków. Warto mieć na uwadze, że kontrakt Adama Nawałki wygasa wraz z końcem MŚ 2018. Jeżeli więc nazwisko nowego trenera nie zostanie ogłoszone wcześniej, obstawianie w LV BET możliwe będzie do 15 lipca!

A co wy sądzicie na temat potencjalnych następców Adama Nawałki? Kogo byście najchętniej zobaczyli w dresie z orzełkiem na piersi?


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0