Promocja dla starych graczy bukmachera STS! Każdy, kto postawi na mistrzostwa Europy siatkarzy, będzie mógł otrzymać 10 PLN premii. Oto na czym polega akcja specjalna!

STS bonus na mistrzostwa Europy siatkarzy! 10 PLN dla każdego gracza!
STS bonus na mistrzostwa Europy siatkarzy! 10 PLN dla każdego gracza!

STS bonus dla graczy

Oferta bonusowa dostępna jest tylko dla osób zarejestrowanych na stronie bukmachera STS. Nie trzeba się do niej zapisywać, ale warto mieć na uwadze, że na jedno konto przypaść może tylko jeden bonus!

Premia to 10 PLN. Przyznawana jest tylko tym graczom, którym nie uda się trafić kuponu kwalifikacyjnego. Poniżej prezentujemy warunki, jakie musi spełnić zakład, by można było go uznać za dostępny w promocji.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

STS freebet. Kasa dla typerów!

Bonus STS to freebet, a więc darmowy zakład, który można wykorzystać na dowolne obstawianie na stronie bukmachera lub w jego aplikacji mobilnej.

Do promocji opisywanej w tym wpisie zaliczają się kupony, które:

  • zagrane zostały za 21 PLN
  • zawierają wszystkie mecze 1/4 finału ME 2019 siatkarzy
  • okazały się przegrane
  • posiadają typy o kursie co najmniej 1.40

Na pieniądze mogą liczyć jedynie te osoby, których kupony rozliczone zostały do końca 25 września. Wszystkie środki są przyznawane automatycznie i nie da się tego w żaden sposób zmienić.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości można zapoznać się z regulaminem promocji bądź napisać do Biura Obsługi Klienta STS. Przypominamy, że STS kontakt działa obecnie w każdy dzień tygodnia!

Mecz Polska – Niemcy już 23 września o godzinie 20!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0