Nowo zarejestrowani w BetClic mogą zgarnąć na dobry początek bonus powitalny w wysokości do 500 PLN. Jak zgarnąć taką premię na start? Poznaj szczegóły już teraz i poznaj przy tym kod promocyjny!

Betclic Polska bonus powitalny. 500 PLN na start!
Betclic Polska bonus powitalny. 500 PLN na start!

Bonus BetClic na start 500 PLN!

Obstawianie meczów w BetClic jest w Polsce całkowicie legalne, gdyż jest to marka z licencją Ministerstwa finansów. Jeżeli więc chcesz grać u tego buka, nie musisz martwić się o konsekwencje!

Rejestracja na stronie BetClic to tylko kilka prostych kroków. Całość nawet początkującym nie powinna zająć więcej niż minutę bądź dwie. Największą niewiadomą może być natomiast kod promocyjny.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Cashback Betclic Polska

Jeżeli chcesz zgarnąć bonus na start w BetClic, nie musisz zajmować się tym, ile wyniesie twój pierwszy depozyt. Wszystko dlatego, że bukmacher ten przygotował CASHBACK!

Przygotowany przez bukmachera BetClic cashback to do 500 PLN zwrotu w przypadku nietrafionego kuponu numer jeden. Do otrzymania jest dokładnie 100% wniesionej stawki!

Obstawianie meczów w BetClic wygląda następująco. Już teraz ZOBACZ VIDEO:

Pamiętaj, że cashback od BetClic otrzymuje się tylko za pierwszy zakład zagrany na stronie tego bukmachera. Jeżeli na starcie wygrasz, nie będziesz mógł ubiegać się o zwrot przy kolejnych okazjach!

Na łamach naszej strony znajdziesz też poradnik, jak pobrać aplikację BetClic na telefon!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.