Zwykli „śmiertelnicy” w wakacje mieli przerwę, by trochę odpocząć, natomiast zawodnicy MMA przygotowali się do kolejnych starć. W drugiej połowie roku czeka nas, między innymi, gala KSW 45. Gdzie można ja obstawiać i na kogo warto to robić?

KSW 45 Zakłady Bukmacherskie. Gdzie stawiać i na kogo?
KSW 45 Zakłady Bukmacherskie. Gdzie stawiać i na kogo? (Foto: kswmma.com)

KSW 45 kiedy i gdzie?

Konfrontacja Sztuk Walki o numerze czterdzieści pięć rozpocznie się w dniu 6 października 2018 roku. Będzie to wyjątkowa impreza, ponieważ nie odbędzie się w Polsce, a na legendarnym Wembley. Do tej pory polska federacja tylko raz organizowała wydarzenie w tym obiekcie. Nic dziwnego, że kibice zacierają ręce na samą myśl o kolejnej tak dużej imprezie w Londynie!

KSW 45 stream online

Event będzie można obejrzeć w internecie, a także w systemie PPV u wybranych operatorów telewizyjnych w Polsce. Gala KSW online dostępna będzie prawdopodobnie tak samo, jak do tej pory inne podobne imprezy tego typu. Będzie można znaleźć ją, między innymi, na oficjalnej stronie federacji. Bilety dostępu do streamu kosztują 40 złotych. Co oczywiste, w sprzedaży internetowej jest tylko jeden rodzaj „wejściówek”. Nie ma możliwości kupienia czegoś w rodzaju konta VIP i tym podobnych.

Gdzie obstawiać KSW?

Podczas KSW 45 zobaczymy w akcji wielu znanych zawodników, ale nie zabraknie także dobrze zapowiadających się debiutantów czy głośnych nazwisk. Firmy bukmacherskie w Polsce już od pewnego czasu posiadają ofertę na to wydarzenie. Do jednych z nich zalicza się LvBET online, gdzie już teraz możecie postawić środki na swoich faworytów!

Jeżeli jeszcze nie jesteście zarejestrowani u konkretnego bukmachera, sprawdźcie, czy może być w nim wykorzystany kod promocyjny. Skorzystanie z niego nie jest konieczne, ale na pewno daje sporo więcej możliwości i bez dwóch zdań nie powinno się tego faktu całkowicie ignorować.

Typy bukmacherskie na KSW 45

Aktualne kursy KSW 45
Aktualne kursy KSW 45

W jednym z głównych pojedynków wieczoru Karol Bedorf skrzyżuje rękawice z Philem De Friesem. Zawodnik z naszego kraju jest tutaj wyraźnym faworytem bukmacherów – za każdą postawioną na niego złotówkę można zrobić tylko około 30 groszy. Jeżeli zdecydujemy się natomiast zagrać przeciwko pretendentowi do zwycięstwa, będziemy mogli zainkasować kilka razy tyle!

Typy na KSW 45 na pewno będą się jeszcze wielokrotnie zmieniać. W MMA wiele zależy od aktualnej formy konkretnego zawodnika, dlatego nic dziwnego, że wahania kursowe są tutaj naprawdę spore. Widać to przede wszystkim w tak zwanych freak fightach, których uczestnicy często mają niewiele wspólnego ze sportami walki i nawet ekspertom w niektórych przypadkach ciężko rozszyfrować stopień przygotowań i szanse poszczególnych zawodników-celebrytów.

Popek na KSW 45

Podczas Konfrontacji Sztuk Walki 45 w oktagonie zobaczymy, między innymi, rapera „Popka”. Zmierzy się on z kolegą po fachu z zagranicy, który od pewnego czasu pracuje także jako trener personalny. Erko Jun, bo tak dokładnie brzmi imię oraz nazwisko najbliższego przeciwnika „Monstera”, dla bukmacherów jest wielką zagadką, ale jednocześnie wielu z nich wierzy w jego sukces.

Jeżeli myślicie, że Popek zwycięży i na KSW 45 odniesie sukces, zarobicie znacznie więcej, niż w przypadku skutecznego zagrania na Juna. Niektórym może wydawać się to nieco dziwne, że całkowity debiutant jest lepiej postrzegany od nieco bardziej doświadczonego zawodnika. Trzeba jednak mieć na uwadze, że znany polski raper w ostatnim czasie zajmuje się nie tylko MMA, co może być sporą przeszkodą w rzetelnych treningach do londyńskiej gali.

Obstawianie MMA z bonusem

Jeżeli chcecie zacząć obstawianie MMA, sprawdźcie, jaki bonus powitalny czeka na was w konkretnej firmie bukmacherskiej. Ofert specjalnych dla nowych graczy jest na tyle dużo, że na pewno wybierzecie taką, która najbardziej spełni wasze oczekiwania. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zawsze możecie przeczytać dostępne u nas recenzje serwisów do obstawiania!

Pamiętajcie, że MMA to także kontuzje. Jeżeli okaże się, że zawodnik, na którego postawiliście, nie będzie mógł wystąpić, otrzymacie zwrot zainwestowanych środków. Oczywiście, mowa tylko i wyłącznie o sytuacji, gdy odwołanie walki nastąpi jeszcze przed rozpoczęciem gali, a nie w trakcie jej trwania.


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0