Legalny bukmacher Totolotek ma dla swoich graczy freebet za darmo w wysokości 40 PLN na weekendowe mecze derbowe. Zobaczcie, jak łatwo skorzystać z tej oferty specjalnej! 

Freebet w Totolotku. 40 PLN do zdobycia na derby!

Bonus w Totolotku 

Już w ten weekend czekają piłkarskich kibiców niezapomniane emocje związane z meczami derbowymi. Najpierw w sobotę odbędzie się starcie Manchesteru City z United, natomiast w niedzielę będziemy świadkami pojedynku sąsiadów w Madrycie, czyli meczu Atletico z Realem. Aby otrzymać freebet za darmo 40 PLN wystarczy spełnić kilka prostych kroków!

Typy na mecze

Macie swoje typy na mecze? To dobrze, bo do skorzystania z tej promocji wymagane jest postawienie kuponu z co najmniej czterema zdarzeniami, w tym minimum jednym związanym z weekendowymi derbami. Bonus w tej promocji wynosi 25% wniesionej stawki, a maksymalnie pozwala doładować konto graczy kwotą 40 PLN!

Przypominamy, że z oferty można skorzystać tylko i wyłącznie na stronie www.Totolotek.pl. Wymagane jest konto gracza, jednak można je założyć całkowicie przez internet, w kilka minut i to zupełnie za darmo. Warto podkreślić, że firma Totolotek działa legalnie na polskim rynku, a więc korzystając z jej usług, nie łamiemy obowiązującego u nas prawa!

Typy na Premier League
Typy na Premier League

Bonusy u bukmacherów 2018

Legalni bukmacherzy oferują w ciągu roku naprawdę wiele bonusów – i to nie tylko dla nowych graczy. Jeżeli chcecie być na bieżąco z wszystkimi promocjami, śledźcie na bieżąco naszą stronę oraz tym podobne. Pamiętajcie, że każda sekunda jest na wagę złota… szczególnie w branży bukmacherskiej!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0