Wiele osób namiętnie ogląda programy rozrywkowe w telewizji. Warto mieć na uwadze, że można je nie tylko obserwować, ale również obstawiać u bukmachera! Już teraz każdy może poznać zakłady specjalne Betfan!

Gdzie obstawiać Mam Talent, Top Model, Big Brother i nie tylko? Zakłady specjalne Betfan!
Gdzie obstawiać Mam Talent, Top Model, Big Brother i nie tylko? Zakłady specjalne Betfan!

Betfan zakłady specjalne na rozrywkę

Legalny bukmacher Betfan na ten moment jest marką, która na rynku swoim klientom oferuje największą liczbę naprawdę wyjątkowych zakładów specjalnych. Przykładem mogą być zakłady bukmacherskie na pogodę czy na kierunek wyjazdów Polaków w wakacje.

Programy rozrywkowe już na stałe wpisały się w harmonogramy wolnych wieczorów w polskich domach. Chętnie siedzimy przed telewizorami, by oglądać Mam Talent, Top Model, Rolnik szuka żony i tym podobne. Niektórzy mogą się do tego głośno nie przyznawać, ale w głowach i tak swoje wiedzą.

betclic polska nowy bonus bez ryzyka
Cashback w Betclic Polska – kod promocyjny KOD550

Zakłady specjalne Betfan to ciekawa propozycja dla wszystkich, którzy chcą skupić się na czymś poza sportem albo nie mają o nim zielonego pojęcia. Obstawianie Top Model czy zwycięzcy innego programu nie ma przecież nic wspólnego z piłką nożną, czy naszą wiedzą na jej temat. A zarabiać też się na tym da!

Gdzie obstawiać Mam Talent bądź Top Model?

Jeżeli chcemy sprawdzić, co nietypowego dokładnie można stawiać, wystarczy wejść na stronę www.Betfan.pl. W zakładce „Rozrywka” dostępne są wszystkie aktualne typy na programy TV i nie tylko.

Granie u bukmachera Betfan w zakładach specjalnych nie wiąże się z żadną dodatkową prowizją czy czymś podobnym. Wszystko odbywa się za darmo – płacimy jedynie tyle, ile wyniesie nasza stawka.

Premia na start – ponad 3000 PLN od Betfan na grę online!

Aby grać na stronie bukmachera, potrzebujemy darmowego konta typerskiego. Można je założyć na stronie internetowej www.Betfan.pl. Aktualny kod promocyjny brzmi „BETFAN„, a dla graczy przygotowano na dobry początek aż 3000 PLN + 100 PLN jako zakład bez ryzyka.

Obstawianie programów TV oraz innych typowo rozrywkowych zakładów jest w stu procentach legalne. Ważne jest jedynie to, by grać na stronie z licencją Ministerstwa Finansów.

Betfan to bukmacher legalny, dlatego korzystanie z jego usług nie wiąże się z żadnymi przykrymi konsekwencjami natury prawnej.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0