Wielu graczom wydaje się, że obstawianie bez podatku to domena głównie tych, którzy lubią łamać prawo. A nie jest to wcale tak oczywiste! Zobaczcie, jak w prosty sposób zyskiwać wygrane większe o 12 procent, czyli o dokładnie tyle, ile wynosi obecnie podatek bukmacherski w naszym kraju! 

Jak grać u bukmachera bez podatku?

Bukmacherzy bez podatku w Polsce

Po wejściu w życie ustawy hazardowej mamy w Polsce listę legalnych oraz nielegalnych bukmacherów. Co oczywiste, ta druga to zbiór firm, z usług których nie możemy korzystać. Nie oznacza to jednak, że w ten sposób narażamy się zawsze na płacenie podatku, który wynosi 12% od wniesionej stawki. Polskie firmy bukmacherskie robią wszystko, by gracze nie odczuwali faktu, iż muszą ponosić opłaty na rzecz państwa. I jak na razie radzą sobie z tym całkiem nieźle!

Niektórzy bukmacherzy oferują specjalne akcje promocyjne bez podatku na co dzień, a inni – tylko na poszczególne wydarzenia sportowe, jak chociażby mistrzostwa czy istotne turnieje. Jakby na to nie patrzeć, warto sprawdzić, jakie marki udostępniają tego typu oferty i czy rzeczywiście (albo w jakich sytuacji) opłaca się z nich korzystać.

sts freebet 27 pln
Darmowy bonus w STS bez depozytu – Kod: BETONLINE

Totolotek przez internet

Pisząc o graniu bez podatku, nie można nie wspomnieć o bukmacherze Totolotek, który pod tym względem oferuje sowim graczom najwięcej. Jeżeli planujecie częste obstawianie meczów, a 12% opłaty od stawki jest czymś, czego nie możecie przeżyć, rejestracja na www.Totolotek.pl jest w waszym przypadku jak najbardziej uzasadniona.

Bukmacher online Totolotek
Bukmacher online Totolotek

Totolotek ofertę bez podatku, z bardzo nielicznymi wyjątkami, organizuje codziennie. Ulga bukmacherska jest zależna od tego, na jakim urządzeniu postanowicie postawić swój zakład online. Do wyboru są dwie metody, a każda z nich wiąże się z inną stawką podatkową. Oto szczegóły:

  • Bez podatku, obstawiając mecze na mobilnej stronie Totolotka
  • 6% podatku, grając na swoich faworytów w tradycyjnym portalu bukmachera

Warto podkreślić, że w ofercie bierze się pod uwagę kupony zagrane już za 20 PLN, co jest naprawdę niską stawką. Nie trzeba być zatem graczem z grubym portfelem, by korzystać z bardzo opłacalnego przywileju, jakim bez wątpienia jest możliwość grania i zdobywania 12% więcej, niż w przypadku innych firm bukmacherskich!

Bukmacher forBET bez podatku

Kiedy forBET wchodził na polski rynek, każdemu swojemu użytkownikowi oferował obstawianie bez podatku. Jak to wygląda obecnie? Sprawa nie jest bardzo skomplikowana, ale trzeba podkreślić, że nie mamy już możliwości grania bez podatku w każdym przypadku.

Aktualna oferta kursowa u legalnego bukmachera dostępna na www.iForBET.pl!

W forBET możemy grać bez podatku w każdą środę oraz przy okazji innych ważnych meczów. W tym przypadku jednak podatek obniżany jest w przypadku każdego kuponu z co najmniej trzema zdarzeniami o kursie nie niższym niż 1,30. Ogromną zaletą grania w forBET jest fakt, iż w tym przypadku podatek zawsze jest obniżany o pełną stawkę i to bez względu na to za pomocą jakiego urządzenia postanowimy obstawiać wybrane przez siebie wydarzenia. Niektórym może się to wydawać błahostką, ale możecie wierzyć, że mobilne portale bukmacherskie potrafią płatać figle i nie zawsze możemy je w danym momencie uruchomić.

Strona internetowa forBET
Strona internetowa forBET

Zakłady Bukmacherskie Milenium

Niektórzy mogą być nieco zaskoczeni, ale – owszem – Milenium również należy do bukmacherów, u których można grać bez podatku i to bez obawy o konsekwencje prawne (jest to jak najbardziej legalny bukmacher!). Jak to dokładnie wygląda w tym przypadku? Tutaj wyjaśnienie może zająć nieco dłużej.

Chcesz grać bez podatku w Milenium? Żaden problem! Wystarczy, że odwiedzisz oficjalną stronę bukmachera i przy rejestracji podasz kod bonusowy BETONLINE.

Zakłady Bukmacherskie Milenium organizują tzw. „Happy Hours”, czyli szczęśliwe godzinki, podczas których można grać bez podatku. Oferta obowiązuje przez internet, ale również w punktach stacjonarnych. Co za tym idzie – wygrywanie 12% więcej możliwe jest online tylko o wyznaczonych porach i konkretnych dniach.

W ofercie Milenium jest to samo, co u konkurencji. Różnica jest taka, że w tym przypadku musimy na bieżąco śledzić informacje o ofertach, tak aby nie przegapić danej pory, w których rzeczywiście można grać bez podatku.

Milenium Happy Hours
Milenium Happy Hours

Polskie firmy bukmacherskie

Akcje promocyjne i aktualne oferty polskich firm bukmacherskich zmieniają się z dnia na dzień, a czasem nawet częściej. Trudno przewidzieć, jak gra bez podatku w Polsce będzie wyglądała za kilka miesięcy. Śledźcie na bieżąco dodawane przez nas wpisy, by być na bieżąco i mieć w małym paluszku takie zagadnienia jak: prawo bukmacherskie, promocje czy typy dnia.

Jeżeli obawiacie się o to, czy grając bez podatku nie łamiecie prawa, uspokajamy, że wszystko jest jak najbardziej legalne. Trzeba jednak mieć na uwadze, by korzystać z tego typu oferty TYLKO w firmach, które posiadają zezwolenia na prowadzenie działalności w naszym kraju. Odpowiednie licencje wystawiane są jedynie przez Ministerstwo Finansów, które na bieżąco aktualizuje listy wydanych pozwoleń!


Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599.

Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485.

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016.

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.