Wielu graczom wydaje się, że obstawianie bez podatku to domena głównie tych, którzy lubią łamać prawo. A nie jest to wcale tak oczywiste! Zobaczcie, jak w prosty sposób zyskiwać wygrane większe o 12 procent, czyli o dokładnie tyle, ile wynosi obecnie podatek bukmacherski w naszym kraju! 

Jak grać u bukmachera bez podatku?

Bukmacherzy bez podatku w Polsce

Po wejściu w życie ustawy hazardowej mamy w Polsce listę legalnych oraz nielegalnych bukmacherów. Co oczywiste, ta druga to zbiór firm, z usług których nie możemy korzystać. Nie oznacza to jednak, że w ten sposób narażamy się zawsze na płacenie podatku, który wynosi 12% od wniesionej stawki.

Polskie firmy bukmacherskie robią wszystko, by gracze nie odczuwali faktu, iż muszą ponosić opłaty na rzecz państwa. I jak na razie radzą sobie z tym całkiem nieźle!

Niektórzy bukmacherzy oferują specjalne akcje promocyjne bez podatku na co dzień, a inni – tylko na poszczególne wydarzenia sportowe, jak chociażby mistrzostwa czy istotne turnieje. Jakby na to nie patrzeć, warto sprawdzić, jakie marki udostępniają tego typu oferty i czy rzeczywiście (albo w jakich sytuacji) opłaca się z nich korzystać.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Betfan bonus bez podatku. Wygrywanie więcej o 14%!

Legalna marka bukmacherska Betfan daje nowym graczom okazję do zdobycia ponad 3000 złotych, ale to nie jedyna rzecz, która przyciąga typerów na tę stronę internetową. Tylko u niego można grać bez podatku… codziennie!

Betfan bez podatku to promocja, która uaktywnia się automatycznie już przy zakładach z dwoma meczami. Warunek prawie żaden, a do zdobycia jest nawet 14% więcej, niż w normalnych okolicznościach. Takie obstawianie bez podatku to dla wielu typerów prawdziwe wybawienie.

Betfan gra bez podatku
Betfan gra bez podatku

Jeżeli chcemy grać bez podatku w Betfan, musimy jedynie założyć u niego darmowe konto typerskie. W tym celu należy wejść na www.Betfan.pl i wypełnić krótki formularz rejestracyjny.

Grając w Betfan, dostajemy szansę na stawianie meczów bez podatku, a przy tym codziennie mamy do odebrania liczne bonusy ekstra! Radar365 to specjalna akcja bukmachera Betfan, w której codziennie do zgarnięcia są różne prezenty!

Jak zacząć obstawiać bez podatku w Betfan?

  1. Wejście na www.Betfan.pl
  2. Założenie darmowego konta z kodem promocyjnym „BETFAN
  3. Odebranie 100 PLN zakładu bez ryzyka
  4. Bonus powitalny do 3000 PLN na start!

Totolotek przez internet

Pisząc o graniu bez podatku, nie można nie wspomnieć o bukmacherze Totolotek, swego czasu oferował bardzo wiele promocji pozwalających na większe wygrywanie niż u konkurencji.

Obecnie także raz na jakiś czas na www.Totolotek.pl można spotkać promocje z premią 14%. Co bardzo ważne, do takich ofert nie trzeba się zapisywać, a ich warunki są zazwyczaj dość łatwe do spełnienia.

Bukmacher online Totolotek
Bukmacher online Totolotek

Bukmacher forBET bez podatku

Kiedy forBET wchodził na polski rynek, każdemu swojemu użytkownikowi oferował obstawianie bez podatku. Jak to wygląda obecnie? Sprawa nie jest bardzo skomplikowana, ale trzeba podkreślić, że nie mamy już możliwości grania bez podatku w każdym przypadku.

Aktualna oferta kursowa u legalnego bukmachera dostępna na www.iForBET.pl!

W forBET możemy grać bez podatku przy okazji innych ważnych meczów. W tym przypadku jednak podatek obniżany jest w przypadku każdego kuponu z co najmniej trzema zdarzeniami o kursie nie niższym niż 1,30. Warunki, oczywiście, mogą się cały czas zmieniać.

Ogromną zaletą grania w forBET jest fakt, iż w tym przypadku podatek zawsze jest obniżany o pełną stawkę i to bez względu na to za pomocą jakiego urządzenia postanowimy obstawiać wybrane przez siebie wydarzenia. Niektórym może się to wydawać błahostką, ale możecie wierzyć, że mobilne portale bukmacherskie potrafią płatać figle i nie zawsze możemy je w danym momencie uruchomić.

Strona internetowa forBET
Strona internetowa forBET

Zakłady Bukmacherskie Milenium

Niektórzy mogą być nieco zaskoczeni, ale – owszem – Milenium również należy do bukmacherów, u których można grać bez podatku i to bez obawy o konsekwencje prawne (jest to jak najbardziej legalny bukmacher!). Jak to dokładnie wygląda w tym przypadku? Tutaj wyjaśnienie może zająć nieco dłużej.

Chcesz grać bez podatku w Milenium? Żaden problem! Potrzebne jest do tego darmwoe konto na www.Milenium.pl. Kod promocyjny obowiązujący w tym przypadku brzmi BETONLINE.

Zakłady Bukmacherskie Milenium organizują tzw. „Happy Hours”, czyli szczęśliwe godzinki, podczas których można grać bez podatku. Oferta obowiązuje przez internet, ale również w punktach stacjonarnych. Co za tym idzie – wygrywanie 12% więcej możliwe jest online tylko o wyznaczonych porach i konkretnych dniach.

W ofercie Milenium jest to samo, co u konkurencji. Różnica jest taka, że w tym przypadku musimy na bieżąco śledzić informacje o ofertach, tak aby nie przegapić danej pory, w których rzeczywiście można grać bez podatku.

Milenium Happy Hours
Milenium Happy Hours

Polskie firmy bukmacherskie bez podatku

Akcje promocyjne i aktualne oferty polskich firm bukmacherskich zmieniają się z dnia na dzień, a czasem nawet częściej. Trudno przewidzieć, jak gra bez podatku w Polsce będzie wyglądała za kilka miesięcy. Śledźcie na bieżąco dodawane przez nas wpisy, by być na bieżąco i mieć w małym paluszku takie zagadnienia jak: prawo bukmacherskie, promocje czy typy dnia.

Jeżeli obawiacie się o to, czy grając bez podatku nie łamiecie prawa, uspokajamy, że wszystko jest jak najbardziej legalne. Trzeba jednak mieć na uwadze, by korzystać z tego typu oferty TYLKO w firmach, które posiadają zezwolenia na prowadzenie działalności w naszym kraju. Odpowiednie licencje wystawiane są jedynie przez Ministerstwo Finansów, które na bieżąco aktualizuje listy wydanych pozwoleń!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

0 / 5. Ocen: 0