Lubisz być traktowany na specjalnych warunkach? Uważasz, że zasługujesz na to, by być bukmacherskim VIP-em? Sprawdź, w jaki sposób można założyć konto VIP w Zakładach bukmacherskich eToto!

Konto VIP w Zakładach Bukmacherskich eToto
Konto VIP w Zakładach Bukmacherskich eToto

Firmy bukmacherskie bardzo często organizują różnego rodzaju akcje mające na celu wyróżnić najbardziej aktywnych graczy. Marka eToto posiada w swojej ofercie tzw. Ligę VIP, czyli miejsce, do którego dostęp uzyskują jedynie wybrani.

Aby zostać członkiem VIP bukmachera, należy często odwiedzać jego stronę, regularnie dokonywać wpłat i obrotu środków, a także wykazać się lojalnością jeśli chodzi o długość stażu.

Firma eToto to dobry bukmacher, dlatego zdecydowanie warto zainteresować się jej ofertą. Jeżeli uważacie, że zasługujecie na to, by zostać w niej VIP-em, wystarczy napisać specjalną wiadomość na e-mail LigaVip(at)etoto.pl. Oczywiście, odpowiedź następuje tylko do wybranych osób!

Co zyskuje osoba mająca konto VIP? Poniżej przedstawiamy listę najbardziej istotnych cech tej formy profilu!

  • Osobisty asystent
  • Bonus prezentowe, między innymi, na urodziny
  • Wyjazdy na mecze, koncerty oraz inne tego typu imprezy
  • Priorytetowe wypłaty wygranych
  • Specjalne oferty i bonusy
  • Bonus powitalny za przystąpienie do grona VIP!

Jeżeli raz wasza prośba o dołączenie do osób VIP zostanie odrzucona, nie warto się załamywać. W końcu to najwytrwalsi gracze uznawani są za najlepszych!


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0