Minął już nieco ponad tydzień od premiery oferty legalnego bukmachera PZBUK. Jak na ten moment wyglądają promocje przygotowane przez tę markę? 

Najnowsze promocje PZBUK
Najnowsze promocje PZBUK

Wielu graczy wiązało ogromne nadzieje z projektem spółki Cherrry Online Polska. Właściciel, między innymi, znanego ComeOn postanowił jednak uruchomić w naszym kraju zupełnie nową markę o nazwie PZBUK, czyli Polskie Zakłady Bukmacherskie.

Na start bonus powitalny PZBUK wynosił dokładnie 50 PLN i przyznawany był w formie darmowego zakładu. W tej kwestii na ten moment nic się nie zmieniło. Nadal każdy, kto postanowi założyć konto u nowego legalnego bukmachera, ma prawo do odebrania 50 PLN na obstawianie.

Niestety, na oficjalnej stronie PZBUK nie widać żadnych nowych ofert przygotowanych chociażby dla aktualnych klientów. A szkoda, bo okazji w weekend na organizację różnego rodzaju akcji nie brakowało.

Sporo osób nie do końca wie, co sądzić na temat PZBUK. Marka na ten moment niewiele udziela się marketingowo, a i jej strona internetowa nie zawiera czegoś, co mogłoby zachęcić potencjalnych klientów.

Jakby na to nie patrzeć, na ten moment PZBUK nie wydaje się bukmacherem, który ma szansę podbić polski rynek. Obecnie jest w branży wiele znacznie ciekawszych propozycji, między innymi, od Etoto czy bukmachera Forbet.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0