Pewniak, który daje pewne 10 PLN bonusu oraz Happy Hours, czyli obstawianie bez podatku – oto specjalne promocje na Mikołajki 2019 od Fortuny!

Mikołajki 2019 z bonusami od Fortuny. Happy Hours i pewniak za 10 PLN!
Mikołajki 2019 z bonusami od Fortuny. Happy Hours i pewniak za 10 PLN!

Happy Hours Fortuna, czyli gra bez podatku!

Oferta specjalna obowiązuje tylko i wyłącznie w dniu 6 grudnia 2019. Jeżeli chodzi o promocję Happy Hours aktywna jest ona jedynie od godziny 9.00 do 19.00. Nie trzeba w ogóle dokonywać zapisu, by odebrać którykolwiek z bonusów!

Na Mikołajki 2019 każdy zarejestrowany w Fortunie może sprawdzić, jak wygląda w praktyce obstawianie bez podatku. W jaki sposób to działa? Nie ma w tym nic skomplikowanego, a to szczegóły:

  • Gracz stawia kupon z co najmniej 3 zdarzeniami
  • Kurs każdego typu wynosi minimum 1.30
  • Stawka co najmniej 20 PLN
  • Dodanie do kuponu zakładu Happy Hours o kursie 1.14!
sts kod promocyjny
sts kod promocyjny

W ramach promocji można skorzystać z niezliczonej liczby bonusów w Happy Hours. Oczywiście, pod uwagę bierze się tutaj moment postawienia kuponu, a nie jego rozliczenia.

Piłkarski Pewniak Fortuna

Czym jest Piłkarski Pewniak? Fortuna w ten sposób określa promocję, w której do zdobycia jest dokładnie 10 PLN i to bez żadnych wyjątków!

Nie ma znaczenia czy uczestnik akcji wygra kupon, czy też nie – w każdym przypadku czeka na niego premia 10 PLN do wykorzystania na obstawianie na www.eFortuna.pl!

Co zrobić, by skorzystać z tej oferty? Wystarczy zagrać minimum trzy kuponu SOLO, AKO lub MAXIKOMBI za co najmniej 10 PLN. W każdym zakładzie musi być przynajmniej jeden typ z piłki nożnej!

Fortuna kod promocyjny. Jaki bonus na start?

Nowi gracze w Fortunie mogą wykorzystać specjalny kod promocyjnyBETONLINE” i tym samym zyskać bonus na start do 1000 PLN. W chwili obecnej na tym nie kończą się premie powitalne u tego bukmachera!

Nowo zarejestrowani w Fortunie otrzymują przy zakładaniu profilu nawet 100 PLN jako zakład bez ryzyka oraz ekstra 20 PLN, które można wykorzystać na obstawianie wydarzeń sportowych w aplikacji lub na stronie internetowej.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0