Powrót Roberta Kubicy do F1 to naprawdę wielkie wydarzenie dla polskich kibiców sportów motoryzacyjnych. Gdzie znajdziecie zakłady bukmacherskie 2019 na występy naszego rodaka?

Kubica w F1. Zakłady bukmacherskie 2019
Kubica w F1. Zakłady bukmacherskie 2019

Kubica w Formuła 1 bukmacherzy

Robert Kubica od dłuższego czasu uważany był za poważnego kandydata do zaliczenia powrotu do ścigania się w Formule 1. Marzenia polskich kibiców spełniły się pod koniec roku 2018, kiedy to team Williams ogłosił podpisanie umowy z polskim kierowcą.

Zakłady bukmacherskie na F1 regularnie dostępne są u polskich legalnych bukmacherów, dlatego z całą pewnością nie będzie brakowało stron, na których możliwe będzie obstawianie Kubicy i jego występów.

sts freebet 27 pln
Darmowy bonus w STS bez depozytu – Kod: BETONLINE

Jesteśmy przekonani, że gdy tylko będzie przed nami pierwszy wyścig Kubicy po powrocie, wielu buków zdecyduje się na zorganizowanie ciekawych akcji promocyjnych, a może nawet konkursów z nagrodami takimi jak wyjazdy na różne Grand Prix i tak dalej.

Obecnie Robert Kubica występuje głównie w zakładach specjalnych oraz w typach na miejsca w sesjach treningowych. Wkrótce się to zmieni i na pewno fani F1 w Polsce nie będą mogli wówczas na nic narzekać!

Jeżeli chcecie zobaczyć, jak wygląda typowanie Formuły 1 w praktyce, możecie założyć konto u legalnego bukmachera Forbet, gdzie dostępnych jest wiele zakładów na sporty motoryzacyjne!

Kod bonusowy „BETONLINE” – wpisałeś przy rejestracji na www.iForbet.pl?


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0