7 czerwca 2018 roku miała premierę długo zapowiadana odświeżona wersja oficjalnej strony internetowej legalnego bukmachera Totolotek. Co zmieniło się w porównaniu z dawną odsłoną?

Nowa strona internetowa bukmachera Totolotek!
Nowa strona internetowa bukmachera Totolotek!

Oficjalna strona internetowa Totolotka do tej pory wyglądała dość archaicznie w porównaniu z portalami oferowanymi przez konkurencję. Mimo że główny interfejs, funkcje i tym podobne nie uległy większym zmianom, już na pierwszy rzut oka widać ogromną różnicę przygotowaną przez programistów i grafików bukmachera.

Na plus zaliczyć trzeba prostotę. Mimo że Totolotek jest teraz znacznie nowocześniejszy, nadal obsługuje się go wyjątkowo łatwo i intuicyjnie. Nie ma obaw o to, że nie przyzwyczaicie się do nowej odsłony, gdyż jej obsługa niczym się nie różni w porównaniu z poprzednią edycją serwisu.

Z okazji premiery nowej strony Totolotek przygotował specjalne promocje bukmacherskie. Nowi gracze mają natomiast okazję do otrzymania wyjątkowo pokaźnego bonusu od pierwszego depozytu do 1000 PLN oraz freebetu za darmo o wartości 20 PLN.

Strona główna nowego Totolotka
Strona główna nowego Totolotka

Czy metamorfozę strony Totolotka można uznać za udaną? Na pewno znajdą się tacy, którzy powiedzą, że nie. Mogą mieć oni trochę racji, bo portal – choć odświeżony – nadal działa na takich samych zasadach, co poprzedni. Nie ma co jednak narzekać – Totolotek zrobił kawał dobrej roboty, przygotowując dla klientów coś odświeżonego.

Jeżeli chcecie sprawdzić na własne oczy, jak zmienił się portal Totolotka, wystarczy, że wejdziecie na stronę www.Totolotek.pl.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0