Bonus powitalny STS powiększa się specjalnie na mecz Barcelona – Real, który już 18 grudnia. W jaki sposób łącznie można zgarnąć nawet 1429 PLN? Wszystko, co warto wiedzieć, dostępne tylko u nas!

Oferta specjalna w STS. Bonus 1429 PLN dla nowych graczy!
Oferta specjalna w STS. Bonus 1429 PLN dla nowych graczy!

Bonus El Clasico w STS

Specjalny bonus na El Clasico to dwie standardowe premie oraz ekstra zakład bez ryzyka, który przygotowany został z myślą o spotkaniu Barcelona – Real Madryt. Start meczu o godzinie 20 w dniu 18 grudnia, ale z opisywanej promocji można skorzystać nawet do końca doby!

W ramach oferty na start do zgarnięcia jest teraz łącznie nawet 1429 PLN. Prezenty na start to przede wszystkim 29 PLN bez depozytu oraz bonus 100% od pierwszej wpłaty aż do kwoty 1200 PLN!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

STS kod promocyjny – premia bez depozytu na start!

Przy rejestracji konta w STS należy wpisać kod promocyjny „BETONLINE„, gdyż tylko w ten sposób można otrzymać prezent bukmacherski bez depozytu. Jest to kasa otrzymywana bez konieczności wpłacania jakichkolwiek pieniędzy.

Wyjątkowy bonus na El Clasico to zakład bez ryzyka. Jest to możliwość postawienia kuponu z dowolnymi typami, który w razie niepowodzenia nie przyniesie nam żadnej straty na koncie!

STS zwraca do 200 PLN i do tej kwoty można stawiać kupony promocyjne, jeśli chce się otrzymać 100% zwrotu. Oczywiście, w przypadku trafienia zakładów, zyskane środki normalnie lądują na saldzie głównym!

Jak wpisać kod promocyjny, by dostać kasę bez depozytu na start? ZOBACZ VIDEO:

Barcelona – Real za darmo!

W usłudze STS TV będzie można dzisiaj obejrzeć spotkanie Barcelona – Real całkowicie za darmo. Mowa tutaj o prawdziwym streamie wideo – w dobrej jakości obrazu i zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i komputerach!

Już teraz każdy może sprawdzić kursy bukmacherskie FC Barcelona – Real Madryt i znaleźć coś dla siebie. A w zakładzie bez ryzyka można postawić ten mecz nie tylko na zwycięzców!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0