Jaki bonus bez depozytu na rok 2020 oferuje legalny bukmacher STS? Aktualne informacje dostępne online już teraz!

STS bonus bez depozytu 2020
STS bonus bez depozytu 2020

STS bonus za darmo

STS bonus bez depozytu 2020 to jeden z tematów, które przewijają się cały czas w mediach branżowych. Mowa w końcu o najpopularniejszym bukmacherze w Polsce, którego kojarzy chyba każdy.

Premia bez wpłaty to jedna z opcji, które są najbardziej chwalone przez typerów. Otrzymanie pieniędzy bez konieczności wpłacania własnych to bez wątpienia taki bonus, jaki chciałby zgarnąć każdy typer.

sts kod promocyjny
sts kod promocyjny

Dobra wiadomość jest taka, że rzeczywiście można odebrać na stronie bukmachera STS bonus bez depozytu 2020. I wcale nie jest on znikomy, gdyż mowa tutaj o kwocie wynoszącej aż 29 PLN!

STS kod promocyjny 2020

Jeżeli ktoś chce otrzymać premię na start w STS, musi dokonać rejestracji konta z odpowiednim kodem promocyjnym. Brzmi on na ten moment „BETONLINE” i daje 29 PLN bez depozytu oraz specjalną premię od wpłaty – 100% do 1200 PLN!

Czy poradzę sobie z wpisaniem kodu bonusowego? PORADNIK VIDEO:

STS bonus bez depozytu to okazja do tego, by sprawdzić ofertę bukmachera w praktyce. 29 PLN otrzymuje się od razu w formie darmowego zakładu, który można wykorzystać na dowolny typ z oferty o określonych parametrach.

Założenie konta na www.STS.pl to dosłownie kilka chwil. Bukmacher nie wymaga natychmiastowej weryfikacji danych, a proces rejestracji konta to u niego mniej niż 60 sekund!

Bonus bez depozytu 2020. Jak dostać kasę bez wpłaty na STS.pl?

Prezent na start w STS jest tylko dla tych, którzy jeszcze nie rejestrowali konta u tego bukmachera. Jeżeli wcześniej grałeś u niego tylko w punktach naziemnych, nie ma to żadnego znaczenia – jak najbardziej możesz dostać bonus!

STS jest legalnym bukiem, dlatego korzystanie z jego promocji jest bezpieczne i nie naraża na przykre konsekwencje prawne!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0