Jaki kod promocyjny warto wpisać u legalnego bukmachera w październiku 2018? Oto lista najlepszych z nich, które pozwalają na zdobycie ciekawych premii!

Najlepsze kody promocyjne Wrzesień 2018
Najlepsze kody promocyjne Wrzesień 2018

Jeżeli nie macie pewności, czy warto wpisać kod promocyjny u bukmachera, od razu odpowiadamy, że tak. Dzięki temu jednorazowemu hasłu mamy możliwość skorzystania ze specjalnej premii, która nie jest dostępna w standardowej ofercie. Jednocześnie warto podkreślić, iż możliwość podania takiego kodu w większości przypadków możliwa jest tylko przy dokonywaniu rejestracji – później nie istnieje już taka możliwość.

Kody promocyjne VIP 

Poniżej prezentujemy wam kody, które bez dwóch zdań mogą być uznawane za tak zwane kody promocyjne VIP. Dlaczego? Bo dzięki nim nowo zarejestrowany gracz traktowany jest nieco inaczej, niż w normalnych okolicznościach. Oczywiście, w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Rejestracja u bukmachera? Wpisz kod: BETONLINE

Warto przede wszystkim zwrócić uwagę na kod promocyjny Forbet. We wrześniu jest to jedna z najbardziej opłacalnych premii, jakie można otrzymać u bukmachera na start. Za trzy pierwsze depozyty bukmacher Forbet przygotował 1200 PLN, a z kodem – jeszcze więcej!

Bonusy powitalne Październik 2018

Nie wszystkie firmy bukmacherskie oferują swoim graczom kody promocyjne, co nie oznacza, że nie ma w nich bonusów na powitanie. Totolotek bukmacher cały czas ma dla graczy 20 PLN bez depozytu i nawet 1000 PLN za pierwszy depozyt.

———

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0