Czas, start! Właśnie rusza turniej e-sportowy ESL ONE w Nowym Jorku! Z tej okazji bukmacher LVBet przygotował dla graczy bonus podwyższający wygrane! Sprawdźcie, jak zgarnąć dodatkowe 7 procent!

Obstawianie CS:GO z bonusem od LVBet!
Obstawianie CS:GO z bonusem od LVBet!

Lubisz obstawianie CS:GO? To naprawdę świetnie się składa, gdyż w turnieju ESL ONE New York wystąpi aż osiem najlepszych drużyn z całego świata! Emocji brakować na pewno nie będzie, a co za tym idzie – znajdzie się wiele okazji do typowania meczów!

W ramach oferty specjalnej przygotowanej przez bukmachera LV BET każda osoba posiadająca konto na stronie internetowej, może otrzymać doładowanie wygranych w wysokości siedmiu procent!

Do promocji liczą się wszystkie rodzaje zakładów dostępnych w ofercie LV BET, jednak jedynie pod warunkiem, iż będą zawierały TYLKO typy na mecze rozgrywane w ramach ESL ONE New York.

Jeżeli nie jesteście jeszcze graczami LV BET, pamiętajcie, że możecie dokonać rejestracji w każdej wolnej chwili. Warto przy tym zastanowić się, czy warto podać kod promocyjny, a jeżeli tak, to jaki dokładnie.

Promocja opisywana w tym newsie jest ważna w dniach 26.09.2018-30.09.2018, ale nie jest wykluczone, że podobne akcje będą organizowane w LV BET w przyszłości. Takie sytuacje miały już miejsce więcej, niż jeden raz.

Akcja obejmuje zakłady postawione na internetowej stronie bukmachera, na mobilnej wersji portalu oraz w aplikacji mobilnej.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0