Bukmacher LV BET organizuje promocję, w której można otrzymać do 50 PLN bonusu w przypadku awansu Legii Warszawa do kolejnej fazy eliminacji Ligi Mistrzów!

Mistrzowie Polski nie będą mieli łatwego zadania. Ich awans to kurs w granicach 5 złotych. Już postawienie przysłowiowej „stówki” pozwala zarobić całkiem sporo, a z dodatkowym bonusem od LV BET – jeszcze więcej!

Promocja obowiązuje tylko i wyłącznie klientów, którzy są zarejestrowani na stronie www.LvBET.pl. Zapisywać się do niej nie trzeba, ale warto pamiętać, że liczą się jedynie kupony pojedyncze z typem na awans Legii.

Nie można w ramach oferty otrzymać więcej niż 50 PLN. Każdemu graczowi przysługuje maksymalnie jedna premia – w przypadku awansu Legii zostanie ona przelana na konto w dniu 1 sierpnia 2018.

Chcecie obstawić na eliminacje Ligi Mistrzów, jednak nie macie pojęcia, na co dokładnie? Sprawdźcie już teraz, jak szukać darmowych typów! Możecie także pokusić się o analizę na własną rękę!

Legia w LM kursy bukmacherskie

Pamiętajcie, że bonus na Legię dostępny jest tylko w przypadku kuponów SOLO. Muszą być one zagrane za minimum 50 PLN!

W promocji biorą udział jedynie środki własne gracza. Wykorzystanie bonusów oraz premii z innych ofert specjalnych nie będzie upoważniało do otrzymania bonusu.

Jeżeli masz dodatkowe pytania, możesz skontaktować się z pracownikami Biura Obsługi Klienta LV BET, którzy w każdej chwili służą pomocą!


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0